Metrelerce Yükseklikten Düşen Bebek Yoğun Bakımda!

 İstanbul Esenler'de akrabası tarafından 6.kattan aşağıya atılan 2 buçuk yaşındaki bebek hastanede yaşam savaşı veriyor.

Annesi ile birlikte akrabasına giden 2 buçuk yaşındaki bebek, otizmli bir akrabası tarafından balkondan aşağıya atıldı. Küçük çocuk, cadde üzerinde bulunan park halindeki aracın üzerine düştü. Düşmenin etkisi ile ağır yaralanan Yunus bebek olay yerine çağrılan sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri aşağıya atılan bebeğin olayında ihmal olup olmadığı araştırıyor.


Annesi ve teyzesi hakkında soruşturma başlatan ekipler incelemelerini sürdürüyor. Yaralanan çocuğun ve engelli gencin annesi, yaşanan olayın zanlısı olarak ifade verdi. Akrabası tarafından atılan bebeğin dehşete düşüren görüntüleri çevredeki  kameralar tarafından kaydedildi.

TALİHSİZ BEBEK SOLUNUM CİHAZINA BAĞLI

Olayı gören çevredeki vatandaşlar bebeğin aşağıya atıldığı anlarla ilgili konuştu. Vatandaşlardan biri “Bebeğin düştüğünü fark ettik. Düştüğü yere bakınca orada yaşayan engelli genci gördük. Olayın ardından da o gencin bebeği attığını öğrendik.” açıklamalarında bulundu. Bebeğe ilk olarak kendilerinin yardım ettiğini söyleyen genç adam, yaşanan olayın etkisinden çıkamadığını dile getirdi.

Ekipler tarafından Bağcılar Devlet Hastanesi’ne kaldıran talihsiz bebek müdahalelerin ardından yoğun bakım ünitesine alındı. Yoğun bakımda tedavi gören bebeğin solunum cihazına bağlı olduğu öğrenildi.


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı