adplus-dvertising

Metin Öztürk: ‘Bugün itibarıyla Galatasaray Kulübü’nün bir başkanı yok’

Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk, bugün itibarıyla sarı-kırmızılıların bir başkanı olmadığını söyleyerek, “Bugün sabah 10.00 itibarıyla Burak Elmas isimli üyemizin başkanlığı sona ermiştir. Dün 28 Mayıs’ı açıklamayınca net olarak gördük ki başkanın gizli bir ajandası var, gizli bir planları var” şeklinde konuştu.
Takip et
Metin Öztürk: ‘Bugün itibarıyla Galatasaray Kulübü’nün bir başkanı yok’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Galatasaray Divan Kurulu Olağanüstü Toplantısı, Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda gerçekleştiriliyor. Toplantı öncesinde açıklamalarda bulunan Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk, “Bugün itibarıyla Galatasaray Kulübü’nün bir başkanı yok. Bugün sabah 10.00 itibarıyla Burak Elmas isimli üyemizin başkanlığı sona ermiştir. Seçim takvimi var. Müstafi başkan, Galatasaray Kulübünü rehin almıştır. Biz 3 haftadır bir tiyatronun oyuncusu olarak, Eşref Hamamcıoğlu ile birlikte iyi niyetle toplantılara katılıyoruz ve 3 haftadır kulüp üyemiz olan Burak Elmas, bize hep bu oyunun dışında kalmak istediğini, birilerinin onlar oynadığını anlatıyordu.

Metin Öztürk: ‘Bugün itibarıyla Galatasaray Kulübü’nün bir başkanı yok’

Dün 28 Mayıs’ı açıklamayınca net olarak gördük ki başkanın gizli bir ajandası var, gizli bir planları var. Bugün itibarıyla bizlerin başkanı değildir. 38. Başkandır, müstafi başkandır. Bugün saat 10.00 itibarıyla burada bir seçim olacaktı. Kendisi bayrağı teslim edecekti. Demek ki bayrağı teslim etmek istemiyor. Gizli ajandasının ne olduğunu bilmiyoruz. Kendisi müstafidir. Başkan olarak kabul etmiyoruz. Bugün kulübün en üst organı divanın buradaki toplantısına bile gelmeyeceğini ilan ederek kulübün en üst organını korsan ilan etmiştir. Kulübün en üst organını korsan ilan edeni de biz başkan olarak tanımıyoruz” diyerek konuştu.

Oğuzhan Ort – Ozan Buğra Koşar – Mehmet Şirin Topaloğlu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.