Metin Arolat o kadar çok zayıfladı ki görenleri şaşkına çevirdi

Sosyal ortamda yeni halinin fotoğrafını paylaşan Metin Arolat’ı gören takipçileri çok kısa bir sürede hatta 4-5 ay gibi bir zamanda 21 kiloya varan düşüşü görünce şoke oldular.


Metin Arolat o kadar çok zayıfladı ki görenleri şaşkına çevirdi

Hızlı bir şekilde kilolarından kurtulan Metin Aralot’ın sırrı sevenleri tarafından merak edilmektedir. Bu merakları gidermek amacıyla Arolat, beklenen açıklamasını gerçekleştirdi. Ayrıca kilo vermesinin kendisini nasıl hissettirdiğini ve değişimini de aktardı.

ÜNLÜ ŞARKICI İÇİMDE YAŞAYAN SIĞIRDAN KURTULDUM İFADESİNİ KULLANDI

Metin Arolat sevincini ve heyecanını sevenleriyle paylaşırken kilo vermeden önceki halinin kendisini nasıl hissettirdiğini de aktardı. Bunca zamanda içimde sanki bir sığır yaşıyordu diye anlatan şarkıcı kilo probleminin kendisini hiçbir iş yapamaz hale getirdiğini ve bir şey yapma isteğini kaybettirdiğini söyledi. Eski günlerdeki gibi sağlığına sıhhatine kavuştuğunu bildiren Metin Arolat bazı kişiler gibi ciddi operasyonlarla kilo vermediğini yalnızca bir yakının vermiş olduğu talimat ve tavsiyeler sonucunda bu hale geldiğini söyledi. Bu konuşmasıyla yağ aldırdı ya da kelepçe taktirde iddialarını da bertaraf eden Ünlü şarkıcının yeni hali hayranlarını çok mutlu edecek gibi duruyor.

METİN AROLAT PERHİZİNİN BİLİNMEYENLERİNİ ANLATTI

Zayıflamanın öncelikle bedenini eğitmekle ilgili olduğunu vurgulayan ünlü şarkıcı imkansız diye görülen dört beş ayda 21 kilo vermenin ilk dönemlerinde çok zorladığını anlattı. Bu ilk dönemlerde de ortaya çıkan açlık hissini bol su içerek ortadan kaldırmaya çalıştığını söyleyen Metin Arolat sonraki zamanlarda yani ilk bir iki hafta geçtikten sonra acıkmamaya başladığını söyledi.

Ünlü şarkıcı kendisine talimatlar ve tavsiyeler veren yakınına katıldığı bir televizyon programında teşekkürü borç bildiğini söyleyerek şükranlarını sundu. Fakat net bir perhiz programı bildirmeyen Metin Arolat zayıflamayla alakalı yapılabilecek ilk ve en temel adımın kilo vermeyi beyinlerinde bitirmek olması gerektiğini vurguladı. Kilo vermek isteyenlere ve sırrını soranlara kararlı olmaları gerektiğini belirten şarkıcı yeni görüntüsüyle kendisinin de ne kadar kararlı olduğunu ortaya koydu.

Yazar: Seher Demirol

Seher Demirol
Adana'da 1989 senesinde dünyaya gelen Seher Demirol, Marmara Ünivetsitesi mezunudur. 2014 senesinden beri haber sektöründe çeşitli kategorilerde görev alan Demirol, kendini magazin alanında ilerletmiştir. Yaptığı çarpıcı haberlerle birçok kez medya gündemine oturan Demirol, kariyerine ulusal haber sitelerinde editörlük görevi alarak devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Spotify’a günde 40 bin şarkıyı yüklendiği Twitter’da ortaya çıktı

Spotify’a günde 40 bin şarkıyı yüklendiği Twitter’da ortaya çıktı

100 milyondan fazla ücretli abonesi olan popüler online müzik uygulaması Spotify hakkında şok bir gerçek açıklandı. Pigeon and Planes'in resmi Twitter hesabından yapılan açıklama da, Spotify'a her gün en az 40 bin şarkı yüklendiği ortaya çıktı. Spotify'ın 2019 başarısını da haberimizde ele alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.