Metin Akpınar’ın Cem Yılmaz’a söylediği “aktör kumaşı zayıf” sözüne cevap geldi!

Usta oyuncu Metin Akpınar, katıldığı bir televizyon programında Cem Yılmaz ile alakalı sözleriyle dikkat çekti. Akpınar, “Cem Yılmaz’ı çok beğeniyorum. Çok zeki çocuk, mükemmel işler yapıyor. Ama aktör kumaşı zayıf. Olmak mecburiyetinde de değil” şeklinde konuştu. Programın sonrasında sosyal medya hesabından paylaşım yapan Cem Yılmaz da “Her işini pür dikkat izledim. Bir gün o da beni sahnede izlerse çok mutlu olurum” şeklinde konuştu.
Takip et
Metin Akpınar’ın Cem Yılmaz’a söylediği “aktör kumaşı zayıf” sözüne cevap geldi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Haber Global’de yayınlanan ‘Candaş Tolga Işık’la Az Önce Konuştum’ programına Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu Metin Akpınar misafir olarak katıldı. Programda mühim açıklamalarda bulunan usta oyuncu, meşhur komedyen Cem Yılmaz’la alakalı de dikkat çeken ifadeler kullandı.

“AKTÖR KUMAŞI ZAYIF”

Türkiye’deki stand-upçılarla alakalı konuşan Metin Akpınar, “Zeki çok belki ama iyi konuşan yok. Cem Yılmaz da dahil. Çok beğeniyorum. Çok zeki çocuk, mükemmel işler yapıyor. Ama aktör kumaşı zayıf. Olmak mecburiyetinde değil. Stand-up’da aktörlük gerekmiyor. Ama iyi konuşmak, tonlama da daha büyük başarılar bekliyor insan” şeklinde konuştu.

CEM YILMAZ: BENİ SAHNEDE İZLERSE ÇOK MUTLU OLURUM

Cem Yılmaz da programın sonrasında sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Metin Akpınar’ı gösterisine davet eden Yılmaz paylaşımında, “Değerli büyüğümüz Metin Akpınar beni bir söyleşisinde değerlendirmiş. Sağolsun, teşekkür ederim. 6 yaşındayken ilk izlediğim performans Devekuşu Kabare’nin ‘İnsanlığın Lüzumu Yok’ oyunuydu. Her işini pür dikkat izledim. Bir gün o da beni sahnede izlerse çok mutlu olurum” ifadelerini kullandı.

Metin Akpınar’ın Cem Yılmaz’a söylediği “aktör kumaşı zayıf” sözüne cevap geldi!

“MİZAH YAZISI YAZILMAZ HALE GELDİ”

Akpınar, “Ben rafine bulmuyorum. Biraz seviyesiz buluyorum. Maalesef. Eski çizerleri de özlüyorum. Mizah yazısı yazılmaz hale geldi” dedi.

Işık’ın “En çok neye gülersiniz?” sorusuna cevap veren Akpınar, “Uzun seneler Zeki’ye güldüm. Ondan evvel İsmail Dümbüllü’ydü. Bizim komedyenimiz oydu. Karagöz Hacivat ile de çok ilgilendim. Son zamanlarda absürt espriye gülmeye başladım. Biraz daha rafine espri arıyorum. Her şeye gülmez hale geldim. Her şeye gülününce de kızar oldum. Babacan bir ihtiyar olacağımı düşünüyorum, öfkeli bir ihtiyar oldum. Hiç sevmediğim bir ihtiyar tipine dönüştüm” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.