Meteoroloji’den rüzgar ve sağanak uyarısı! 6 Eylül 2021

Okulların bugün tam gün başlamasıyla beraber hava durumu tahminleri en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Dışarı çıkacak olan vatandaşlar havaların nasıl olduğunu sorguluyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yaptığı son değerlendirmeye göre, Pazartesi sabah saatlerinden itibaren rüzgarın, Marmara’nın kuzey ve batısı ile Kuzey Ege kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu yönlerden fırtına ve yer yer kısa zamanlı güçlü fırtına biçiminde eseceği tahmin ediliyor. İşte, 6 Eylül il il hava durumu tahminleri…
Takip et
Meteoroloji’den rüzgar ve sağanak uyarısı! 6 Eylül 2021
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından 6 Eylül tarihli hava durumu raporu yayınlandı. Meteoroloji’den gelen uyarılara göre; ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

Güçlü rüzgarın, Marmara’da İstanbul, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya ve Yalova’da fırtına ve yer yer kısa zamanlı güçlü fırtına (60-90 km/sa) biçiminde esmesi beklendiğinden ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

Meteoroloji’den rüzgar ve sağanak uyarısı! 6 Eylül 2021

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.