Meteorolojiden Karadeniz’e Sağanak Uyarısı

Meteorolojiden yapılan son açıklamaya göre Karadeniz'in orta ve doğu kesimlerinde kuvvetli sağanak yağışlar görülecek. Sıcaklıklarda bir değişiklik görülmezken, bölgede sel ve heyelan ihtimaline karşı dikkatli olunması konusunda uyarı yapıldı.

Meteorolojiden yapılan son açıklamada ülkemizin, kuzey bölgelerinde hava parçalı ve çok bulutlu olacak. Genel olarak çok kuvvetli yağışları görmeyeceğimiz bu hafta, bölgesel sağanak yağışlarla geçecek. Karadeniz’in orta ve doğu kesimlerinde kuvvetli sağanak yağışların görüleceği uyarısı yapıldı. Buna ek olarak Doğu Anadolu Bölgesi’nin kuzeydoğusu Sinop ve Van çevreleri ile Kırklareli’nin kıyı bölgelerinde kuvvetli, gök gürültülü sağanak yağışlar görülecek.

3 BÜYÜK İLDE HAVA BUGÜN NASIL?

İstanbul’da hava bugün, 28 derece olacak. Parçalı ve çok bulutlu bir günün yaşanacağı İstanbul’da yağmur görülmeyecek. İstisnai olarak kuzey kesimlerde Şile ve Kilyos’da ani geçişler halinde sağanak görülebilecek.

Ankara’da hava bugün, parçalı ve az bulutlu olacak. Yağışın görülmeyeceği Ankara’da, hava sıcaklığı 26-28 derece bandında seyredecek.

İzmir’de ise hava bugün, az bulutlu olacak. Yağış ihtimalinin olmadığı şehirde hava sıcaklığı 29 derece olacak.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı