Meteoroloji Yarın İçin Uyardı

Meteoroloji yaptığı son açıklamada, yarın Doğu Karadeniz ve Akdeniz sağanak yağışlar görüleceğini, vatandaşların tedbirli olması gerektiğini belirtti.

Meteorolojiden yapılan açıklamaya göre yarın, Kırklareli’nin Karadeniz’e bakan kıyıları, Akdeniz ve Doğu Karadeniz kıyıları bol yağmur alacak. Ülkenin kuzey ve batı kesimleri ile iç kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu olacağı belirtildi. Eylül ayının gelmesiyle birlikte yaz sıcaklığından uzaklaşmaya başlayan ülkemizde, bahar mevsimi etkisini göstermeye başlıyor.


SAĞANAK YAĞIŞ ALACAK ŞEHİRLER

Yarın itibariyle ülkenin tam anlamıyla bahar mevsiminin etkisi altına gireceğini söylemek yanlış olmaz. Meteorolojiden yapılan açıklama ve uyarılarda bir çok şehirde rüzgar ve sağanak etkili olacak. Başta İstanbul olmak üzere, Sakarya Denizli, Afyon, Kocaeli, Artvin, Kars, Ardahan, Kırklareli, Afyonkarahisar, Balıkesir, Çanakkale ve Uşak’ta sağanak yağış olacak.

Rüzgarların Marmara ve Ege’de kuzey ve kuzeydoğu yönünde etkili olması bekleniyor. Meteoroloji, vatandaşları sağanak ve şiddetli rüzgara karşı önlem alması ve mümkün olduğunca açık alanda vakit geçirmemesi konusunda uyardı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı