Meteoroloji’den Son Dakika Hava Durumu Açıklaması

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, yurdun büyük bir bölümünde bugün yağış bekleniyor. Peki bugün hava nasıl olacak? Yağmur yağacak mı? Havalar soğuyacak mı? İşte Meteoroloji'den 2 Ağustos Cuma son dakika haritalı hava durumu...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 2 Ağustos Cuma hava durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Yapılan son değerlendirmelere göre bugün yurt genelinde sağanak ve gök gürültülü yağış bekleniyor. Haftanın son günü olan bugün özellikle yurdun iç kesimlerinde yağmurlu bir hava durumu olmadı öngörülüyor. Vatandaşın merakla araştırdığı ‘Bugün hava nasıl olacak’ sorusunu biz de sizler için açıklık getirdik. İşte 2 Ağustos Cuma son dakika hava durumu açıklaması…


2 AĞUSTOS CUMA İSTANBUL HAVA DURUMU

Güne kapalı bulutlarla başlayan İstanbul’da haftanın son gününün yağışlı geçmesi bekleniyor. Yağışlı geçmesi öngörülen bugün hava ise parçalı ve çok bulutlu olacak.

YURTTA HAVA DURUMU

MARMARA

Parçalı ve çok bulutlu, Kırklareli, Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Yalova çevrelerinin yerel olarak sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

EGE

Az bulutlu ve açık, iç kesimlerinin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın öğle saatlerinden sonra kıyı Ege’de kuzey ve kuzeybatı yönlerden kuvvetli (40-60 km/sa) olarak esmesi bekleniyor.


AKDENİZ

Az bulutlu ve açık, iç ve doğu kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra Doğu Akdeniz’in Toroslar mevkiinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU

Az bulutlu ve açık, kuzeybatısının yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

BATI KARADENİZ

Parçalı bulutlu, bölge genelinin yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Parçalı bulutlu, kıyıları ile Artvin çevrelerinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

DOĞU ANADOLU

Az bulutlu ve açık, bölgenin kuzeydoğu kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu, Kars ve Ardahan çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

2 Ağustos Cuma haritalı hava durumu

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı