Mete Yarar ile Barış Yarkadaş Arasında Sert Tartışma

Habertürk TV'deki Türkiye'nin Nabzı programında Barış Yarkadaş ile Mete Yarar arasında sert bir tartışma yaşandı. Didem Arslan programa ara vermek zorunda kaldı

Habertürk TV’de Didem Arslan Yılmaz’ın sunuculuğunu yaptığı Türkiye’nin Nabzı programına CHP eski Milletvekili Barış Yarkadaş ve güvenlik uzmanı Mete Yarar’ın kavgası damga vurdu. Yarkadaş, Yarar’a, ‘AKP propagandası yapıyorsun sabahtan beri, gerçekleri söyleyin gerçekleri’ derken, Yarar da Yarkadaş’a,’Şu üsluba bak. CHP’lisiniz ve başkasının siyasi kimliğini reddediyorsunuz, bravo. Sizin işinize gelmeyen her şey AKP’nin propagandası oluyor’ biçiminde cevap verdi. İkilinin sert biçimde tartışmasının sonrasında sunucu Arslan, reklama gitmek mecburiyetinde kaldı.

DİDEM ARSLAN YILMAZ ARAYA GİRMEYE ÇALIŞTI

Habertürk TV’de ekranlara gelen Türkiye’nin Nabzı programında tansiyon bir anda yükseldi. Yüksek sesle birbirine bağırarak konuşan iki konuğunu yatıştırmaya uğraşan programın sunucusu Didem Arslan Yılmaz’ın ise, “Arkadaşlar, öyle bir dönemden geçiyoruz ki, sakin konuşalım” diyerek ortamı sakinleştirmeye çalıştığı görüldü.

“DÜZGÜN KONUŞ BENİMLE”

Fakat, gerginlik devam ederken, Yarar, Yılmaz’a “Dönemden geçmiyoruz, dönem insanları deşifre etme dönemi. Al işte bu” diyerek Barış Yarkadaş’ı gösterdi. Yarkadaş ise Yarar’a, “AKP’nin politikasını bana devlet diye anlatma” derken, “Düzgün konuş benimle” diye ekledi.

“VER ARAYI, VERSENE ARAYI”

Mete Yarar ise, Yarkadaş’a, “Terbiyesiz” diye yanıt verirken, Didem Arslan Yılmaz da konuklar arasındaki tartışmayı sonlandıramayınca araya gitmek mecburiyetinde kaldı. Yılmaz, arkadaşlarına bağırarak, “Ver arayı, versene arayı” diye ikaz etti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı