adplus-dvertising

Metal sundurma kapağının, yoldan geçen iki turiste çarptığı anlara ait yeni görüntüler çıktı

Antalya’nın Kemer ilçesinde şiddetli yağış ve fırtınayla beraber yerinden çıkan bir otele ait mal girişi metal sundurmasının, yoldan geçen iki turiste çarpmasına ilişkin yeni görüntüler gün yüzüne çıktı. Görüntülerde, sundurmanın fırtınayla beraber ilerleyişi ve olay sonrası yaralanan turistin bölgeden çevredekilerin yardımıyla çekilmesi yer aldı. Şanssız kadının olayda kaval kemiğinin kırıldığı ve tedavisinin hastanede sürdüğü söylendi.
Takip et
Metal sundurma kapağının, yoldan geçen iki turiste çarptığı anlara ait yeni görüntüler çıktı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kemer ilçesinde bir kaç gün önce etkili olan yağış ve fırtınada bir otelin mal girişinin metal sundurma kapağı, oluşan kısa zamanlı hortumda yerinden çıktı ve uzun zaman refüjde takılı biçimde kaldı. Fırtınanın şiddetini arttırmasıyla savrulmaya başlayan kapak o sırada el ele tutuşarak karşıdan karşıya geçen turist çifte çarptı. Çarpmanın etkisiyle ayakları yerden kesilen turistlerin yardımına tente altında duran vatandaşlar yetişti. Dev kapak yerden kaldırılırken, yaralanan biri kadın iki Almanya uyruklu turist ambulansla hastaneye kaldırıldı. Meydana Gelen o dakikalar ise cep telefonu kamerasına an be an yansıdı.

Adım adım kazaya gitti

Olaya ilişkin yeni görüntülerde ise, metal sundurmanın turistlere çarpmadan önce rüzgarla beraber savrulması, adım adım turistlere doğru yönelmesi yer aldı. Bir başka görüntüde de, sundurma çarpması neticesi yaralanan turist kadının çevredekilerin yardımıyla bölgeden uzaklaştırıldığı görüldü.

Kaval kemiği kırıldı

Öte yandan şanssız kadının olayda kaval kemiğinin kırıldığı ve tedavisinin hastanede sürdüğü söylendi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.