Mesut Özil’in kolunda servet değerinde saat görüldü!

Fenerbahçe oyuncusu Mesut Özil'in kolunda görülen saat herkesin dikkatini çekti. Saatin sınırlı sayıda üretildiği ve değerinin 9 milyon lira olduğu öğrenildi.
Takip et
Mesut Özil’in kolunda servet değerinde saat görüldü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mesut’un yeni saatinin 400 bin dolar yani 5.5 milyon lira olduğu öğrenildi. Günaydın köşe yazarı Bülent Cankurt, bugünkü yazısında Mesut Özil’i kaleme aldı. İşte o yazı…

Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Mesut Özil de saat tutkunu çıktı. Daha önce kolunda, 9 milyon liralık, çok sınırlı sayıda üretilen Richard Mille RM 6501 saatiyle arz-ı endam eyleyen Özil, kendisine gene çok özel bir saat almış.

Mesut’un Instagram’da paylaştığı fotoğrafta kolundaki saati dikkatimi çekti. Gerçi çekmemesi mümkün değildi, sanki gözümüze sokuyordu!

Mesut’un yeni saati, dünyanın en prestijli saat markalarından Patek Philippe’nin Nautilus 5711 modeli. Marka, 10 seneye yaklaşan bekleme süresi olan modelin imalatını bu senenin başında durdurduğunu açıklayınca, mağazada 30 bin Euro’ya satılan saatin fiyatı gray market’te hemen 100 bin Euro’lara kadar çıkmıştı.

Mesut da bir servet ödeyip Patek Philippe Nautilus 5711’i koluna takmış. Peki kaç para ödemiş biliyor musunuz? Tam 400 bin dolar. Bugünkü kurla ortalama 5.5 milyon lira. Neyse ki, Richard Mille’sinden ucuzmuş!!!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.