adplus-dvertising

Mesut Özil: “Fenerbahçe’ye hizmet etmek en büyük arzumdur”

Fenerbahçe’nin dünyaca meşhur yıldız futbolcusu Mesut Özil, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Fenerbahçe’ye hizmet etmek en büyük arzumdur” şeklinde konuştu.
Takip et
Mesut Özil: “Fenerbahçe’ye hizmet etmek en büyük arzumdur”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sarı-lacivertlilerin yıldız futbolcusu Mesut Özil, kamuoyunda şahsıyla alakalı yapılmaya çalışılan itibarsızlaştırmaları önlemek ve camiayı bilgilendirmek ismine açıklama yaptığını vurgulayan Mesut, “Öncelikle bireysel olarak özel bir program eşliğinde hazırlıklarımı yapıyor, her an çocukluk aşkıma kavuşmak ve katkı vermek ismine sabırla zamanımın gelmesini bekliyorum” şeklinde konuştu.

Mesut Özil: “Fenerbahçe’ye hizmet etmek en büyük arzumdur”

Fenerbahçeli taraftarlara da seslenen Mesut Özil sözlerini şu şekilde sürdürdü:
“Ben Fenerbahçe’ye ve vatanım Türkiye’ye tatil yapmaya gelmedim. Şanlı formamızı terlettiğim her anda katkı vermekten başka bir maksat ilke edinmedim. Çocukluk aşkım Fenerbahçe’de yaşamayı arzu ettiğim bir çok hedefim var. Bunları gerçekleştirmeden futbolu bırakmayacağım. Hem ben, hem de kulübüm futbolun doğasında olan bir süreçten geçiyoruz. Bu süreci en iyi biçimde atlatarak sevdam Fenerbahçe’ye hizmet etmek en büyük arzumdur. Taraftarlarımızdan ricam, medyada çıkan yalan haberlere itibar etmemeleridir.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.