Mesut Özil, Eski İngiliz Askerlerinden Yardım İstiyor

Takım arkadaşı Kolasinac ile bıçaklı saldırganların hedefi olan Mesut Özil, geçen seneye kadar anlaşmalı olduğu güvenlik şirketi ile yeniden çalışmaya başlayacak. Gurbetçi yıldız, eski İngiliz askerlerinden oluşan güvenlik şirketine aylık 4 bin sterlin ödeyecek.
Takip et
Mesut Özil, Eski İngiliz Askerlerinden Yardım İstiyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İngiliz devi Arsenal’de top koşturan Mesut Özil’in geçen ay, takım arkadaşı Sead Kolasinac ile birlikte bıçaklı saldırganların hedefi olması dünya gündemine oturmuştu. Boşnak futbolcu bıçaklı saldırganları yumruklarıyla uzaklaştırmış, İngiltere’nin başkenti Londra’da yaşanan bu büyük güvenlik sorunu tartışılmaya başlanmıştı.

POLİSTEN DAHA HIZLILAR

Mesut ve Kolasinac’ın evlerinin de yer aldığı bu zengin muhitte, polisin olaylara müdahale konusunda geç ve yetersiz kaldığını düşünen varlıklı insanlar yıllardır özel güvenlik şirketleriyle çalışıyor. Eski İngiliz askerlerinden oluşan bu güvenlik şirketleri sokaklarda sürekli devriye atıyor ve herhangi bir asayiş olayına polislerden önce, ortalama 3 dakika içinde müdahale edebiliyor. Mesut’un da bu şirket ile bir anlaşmasının bulunduğu ancak geçen sene anlaşmasını iptal ettiği belirtiliyor.

YENİDEN ANLAŞAMA İMZALAYACAK

Yıldız futbolcunun şirket ile yeniden görüştüğü ve yeni bir anlaşma imzalayacağı ifade ediliyor. İngiliz basınında yer alan haberlere göre şirket Mesut’tan aylık 4 bin sterlin para istedi ve Mesut bu parayı ödemeye hazır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.