Messi’yi Güvenlikler Zor Kurtardı

Oynadığı futbol kadar özel hayatıyla da gündeme gelen Lionel Messi, tatil için gittiği Ibiza'da talihsiz bir olay yaşadı.
Messi’yi Güvenlikler Zor Kurtardı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Futbol otoriteleri tarafından dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcuları arasında gösterilen Lionel Messi, arkadaş grubuyla gittiği Ibiza’da saldırı girişimi ile karşı karşıya kaldı. Bu saldırı girişimi karşısında şoka giren yıldız futbolcu, araya giren güvenlik görevlileri sayesinde kurtuldu.

Barcelona’da ortaya koyduğu performansla tüm dikkatleri üzerine çeken 32 yaşındaki futbolcu, yeni sezona sıkı bir şekilde hazırlanıyor. Yoğun antrenman programından fırsat bulup arkadaş grubuyla tatil cenneti Ibiza’ya giden Messi, burada talihsiz bir olay yaşadı. Eğlendikleri sırada çevrelerini saran grubun taşkın hareketleri ile neye uğradıklarını şaşıran Messi ve arkadaşları, grup içerisinden bir kişinin saldırı girişimi ile karşı karşıya kaldı. Messi’yi hedef alan saldırgan, çevredeki güvenlik görevlilerinin araya girmesi ile amacına ulaşamadı.

AKILLARA MESUT ÖZİL’İ GETİRDİ

Saldırı girişimi esnasında bir hayli korktuğu dikkatlerden kaçmayan Messi’nin videosu, kısa sürede sosyal medyada da en çok konuşulanlar arasına girdi. Messi’ye yapılan bu saldırı, geçtiğimiz günlerde gaspçıların hedefi olan Türk kökenli oyuncu Mesut Özil’i akıllara getirdi. Özil de gözü dönmüş gaspçıların saldırısından takım arkadaşı sayesinde şans eseri kurtulmuştu.

  • güvenlik
  • messi
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.