adplus-dvertising

Messi: Ronaldo İle Yemek Yiyebiliriz

12 Eylül 2019, 15:50 tarihinde eklendi
Ronaldo'nun geçen gün söylediği "Henüz birlikte yemek yemedik ama yakında yiyeceğimizi düşünüyorum." sözleri üzerine Messi böyle bir teklif gelirse kabul ederim dedi.
Takip et
Messi: Ronaldo İle Yemek Yiyebiliriz
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dünya futbolunun zirvesinde yer alan iki isim olan Ronaldo ve Messi arasındaki spekülasyonlar hiç bitmedi. Geçtiğimiz günlerde UEFA Şampiyonlar Ligi Ödül Töreni’ne katılan iki yıldız yan yana oturdu. Ronaldo bu törende Messi ile arasındaki rekabeti değerlendirdi ve bunun bir daha futbol tarihinde yaşanıp yaşanmayacağını bilmediğini belirtti.

Sözlerine Messi ile iyi ilişkisi olduğunu söyleyerek devam eden Ronaldo, henüz yemek yemediklerini fakat yakın dönemde yiyeceklerini düşündüğünü ifade etti.

“ONUNLA İLGİLİ BİR SORUNUM YOK”

Messi, Ronaldo ile yakın arkadaş olmadıklarını ve bunu da aynı takımda hiç oynamadıklarından dolayı kaynaklandığını belirterek “Onunla ilgili bir problemim yok. Onu her zaman ödül törenlerinde görüyorum. En son ödül töreninde de uzun uzun konuştuk.” dedi.

Ronaldo’nun yemek açıklamasının hatırlatılması üzerine de, yollarının kesişip kesişmeyeceğini bilmediğini fakat böyle bir teklif gelirse kabul edeceğini söyledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.