Meryem Uzerli Yetenek Sizsiziniz yarışmasında Jüri olacak!

Unutulmaz dizi Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Hürrem Sultan karakteriyle hafızalara kazınan Meryem Uzerli, uzun zamandır iki çocuğuyla beraber Berlin’de yaşıyor. Bazı görüşmeler için geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye gelen oyuncu hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Söylentilere göre; Acun Ilıcalı, Meryem Uzerli’nin Yetenek Sizsiziniz programının jürisi olması için teklif götürdü.
Takip et
Meryem Uzerli Yetenek Sizsiziniz yarışmasında Jüri olacak!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra rol aldığı dizilerde istediği başarıyı yakalayamayan Meryem Uzerli, bir süredir iki çocuğuyla beraber Almanya’da yaşıyor. Çeşitli projeler için Türkiye’ye gelen Meryem Uzerli hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı.

MERYEM UZERLİ, YETENEK SİZSİNİZ PROGRAMINDA

Acun Ilıcalı ile de görüşme halinde olduğu ortaya çıkan meşhur oyuncu hayranlarına büyük sürpriz yapacak. Basın Mensubu Birsen Altuntaş’ın haberine göre Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Meryem Uzerli de yerini alacak. Bu yarışmanın ertelendiği ama gelecek aylarda gündeme tekrardan geleceği söyleniyor.

Meryem Uzerli’nin farklı projeler için de görüşme halinde olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor. Meşhur oyuncu, geçtiğimiz günlerde ise yapımcı Timur Savcı’nın sözleri ile gündeme geldi.

Muhteşem Yüzyıl devam ederken aniden ayrılan ve tükenmişlik sendromuna yakalandığını söyleyen oyuncunun bu tavrını ekip arkadaşlarına karşı saygısızlık olarak nitelendiren Timur Savcı, öte yandan şımarıklık yaptığını da söylemişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.