Meryem Uzerli için Timur Savcı’dan şımarık itirafı!

Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultan rolüyle tanınan oyuncusu Meryem Uzerli’yle alakalı seneler sonra gelen itiraf… Dizinin yapımcısı Timur Savcı’dan seneler önce ‘tükenmişlik sendromu’ gerekçesiyle diziyi yarıda bırakıp giden Uzerli hakkında flaş açıklama…
Takip et
Meryem Uzerli için Timur Savcı’dan şımarık itirafı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yapımcı Timur Savcı, “tükenmişlik sendromu” yaşadığı gerekçesiyle “Muhteşem Yüzyıl”ı bırakan Meryem Uzerli hakkında seneler sonra konuştu: “Diziyi bırakması bana da sürpriz oldu. Abisi araya girdi, başkaları araya girmeye çalıştı ama ‘bitti’ dedim.”

2011-2014 arasında yayınlanan “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Hürrem’i canlandıran Meryem Uzerli, 2013 senesinde “tükenmişlik sendromu” yaşadığı gerekçesiyle aniden çekimlere ara vermişti. Apar topar Berlin’e giden oyuncu, o dönem izlenme rekorları kıran dizinin ekibini zor vaziyette bırakmıştı.

Meryem Uzerli için Timur Savcı’dan şımarık itirafı!

“Muhteşem Yüzyıl”ın yapımcısı Timur Savcı, seneler sonra Uzerli hakkında konuştu.

Simge Fıstıkoğlu’nun YouTube programı “Yaşam Okulu”na misafir olan Timur Savcı, oyuncunun diziyi bırakmasını bütün ekibe karşı saygısızlık ve şımarıklık olarak yorumladı.

“Meryem’in diziyi bırakması bana da sürpriz oldu”

Savcı, “Meryem’in diziyi bırakması bana da sürpriz oldu. Bu vaziyetlerde seri katil soğukkanlılığım var. Meryem’in abisi araya girdi, başkaları araya girmeye çalıştı ama ‘bitti’ dedim. Geri dönüşü yoktu artık” şeklinde konuştu.

Meryem Uzerli için Timur Savcı’dan şımarık itirafı!

‘Tükenmişlik sendromu’ tabiri onun sayesinde literatüre girdi

Meryem Uzerli’nin diziyi bıraktığını ilk defa Hürriyet Gazetesi duyurmuştu. “Hürrem tükendi” haberi, 23 Mayıs 2013’te yayımlanmıştı.

O haberin sonrasında “tükenmişlik sendromu” isimli psikolojik rahatsızlık uzun süre gündem oldu, bu tanım günlük yaşamda da kullanılmaya başladı.

Meryem Uzerli için Timur Savcı’dan şımarık itirafı!

İşte o haber

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.