adplus-dvertising

Merve Özbey, Sevgilisi Kenan Koçak’la, Evlilik Kararı Aldı

Ünlü şarkıcı Merve Özbey sosyal medya hesabından, 1 yıldır sevgili olduğu Kenan Koçak'la evlilik kararı aldığını açıkladı.
Takip et
Merve Özbey, Sevgilisi Kenan Koçak’la, Evlilik Kararı Aldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şarkıcı Merve Özbey, yaklaşık 1 yıldır sevgili olduğu Kenan Koçak ile evlilik kararı aldı. Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabı Instagram’dan yaptığı açıklamada mutluluğunu takipçileriyle paylaştı. 1 yıldır aşk yaşadığı Kenan Koçak ile birbirlerinden razı olduklarını ve hayatlarını birleştirme kararı aldıklarını açıklayan Özbey, takipçilerinin de mutluluğuna ortak olmasını istedi.

Merve Özbey, Sevgilisi Kenan Koçak’la, Evlilik Kararı Aldı

MERVE ÖZBEY “AHALİ, BİZ EVLENİYORUZ!”

Merve Özbey yaptığı açıklamanın sonunda “Ahali, biz evleniyoruz!” diyerek mutluluğunu ifade etti. Ünlü şarkıcının açıklamasının tamamı ise şöyle: “Ne diyeyim ki… Ben senden razı sen benden… Ailelerimiz desen hepsine binlerce şükür… Canan Tan’ın bir kitabı var ‘Yüreğim Seni Çok Sevdi’ diye… Hakikaten seni çok seviyorum sevgilim! Hem de çok…. Ahaliiiii biz evleniyoruz….”

Açıklamayı gören hayranlarının tebriklerini alan Özbey, evlilik tarihini henüz açıklamadı. Kenan Koçak’ın geçtiğimiz Haziran ayında bir konser sırasında Merve Özbey’e evlenme teklifi ettiği öğrenilmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.