Merve Özbey, Kenan Koçak düğününe ünlüler akın etti!

Ünlü şarkıcı Merve Özbey, bir süredir birlikte olduğu iş adamı Kenan Koçak ile dünyaevine girdi. Ünlü çift düğün danslarıyla da dikkat çekti. Demet Akalın, Fatih Ürek, Aşkım Kapışmak, Danla Biliç gibi birçok ünlü isim davete katıldı.

Şarkıcı Merve Özbey muradına erdi. Ünlü şarkıcı Kenan Koçak ile nikah masasına oturdu. İstanbul Raffles Otel’de düzenlenen görkemli düğünde ünlü çift ilk dans müzikleri için hareketli bir parça seçti.

DÜĞÜN İÇİN 600 BİN LİRA HARCADILAR

Düğün için hiçbir masraftan kaçınmayan ünlü çift, 600 davetlinin katılacağı gecede, düğünün tüm hazırlıkları için toplam 600 bin lira harcadı.

EVDEN DAVUL BANDO EŞLİĞİNDE ÇIKTI

Örf ve adetlere uygun bir kına gecesi düzenleyen Merve Özbey, bugün de evinden davul-zurna eşliğinde çıktı. Çiftin heyecanı objektiflere böyle yansıdı.

Merve Özbey düğün hazırlıkları yaperken sevgilisiyle bir fotoğrafını paylaşıp “Benim vuslatım… Günleri aylara, ayları yillara eklediğim… Aile olmak için kaç saati feda ettiğim… Ailem yuvam çocuklarımın babası… Seni çok seviyorum sevgilim… Yarın bizim en büyük günümüz. Kenan, iyi ki varsın” notunu ekledi.

Merve Özbey, Kenan Koçak düğününe ünlüler akın etti! Merve Özbey, Kenan Koçak düğününe ünlüler akın etti!Merve Özbey, Kenan Koçak düğününe ünlüler akın etti!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı