adplus-dvertising

Merve Dizdar Psikolojik Destek Aldığını Açıkladı

Masumlar Apartmanı'nda canlandırdığı Gülben karakteriyle hafızalara kazınan Dizdar, Ceyda Düvenci’nin sunduğu, NTV ekranlarında yayınlanan Bambaşka Sohbetler'e konuk oldu. Ceyda Düvenci’nin “Psikolojik destek aldın mı?” sorusuna dikkat çeken bir yanıt verdi.
Takip et
Merve Dizdar Psikolojik Destek Aldığını Açıkladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Masumlar Apartmanı’nda ‘Gülben’ karakterine hayat veren ve performansıyla 47. Altın Kelebek’te ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülüne layık görülen Merve Dizdar, 2018 yılında evlendiği Gürhan Altundaşar ile yollarını ayırmaya karar vermiş ve boşanma haberlerinin ardından şu açıklamayı yapmıştı…

“GÜRHAN’LA ARKADAŞ KALARAK AYRILDIK”

“Gürhan’la karşılıklı konuşarak ve arkadaş kalarak ayrıldık. Fakat bunu dışında ortaya atılan çirkin iddiaların hiç gerçeklik payı yok. Yapmayın böyle şeyler… Zor bir dönem yeterince. Ne Gürhan ne de ben birbirimizi aldatmadık. Kimseyle yasak aşk yaşamadık. Sadece bitti! Rica ediyorum.”

Merve Dizdar Psikolojik Destek Aldığını Açıkladı

‘İHANET’ İDDİASI’

Öte yandan Dizdar ile Altundaşar’ın evliliğinin bitmesine güzel oyuncunun ‘Masumlar Apartmanı’ dizisindeki partneri Uğur Uzunel’in sebep olduğu iddia edilmişti.

BİLİNMEYENLERİNİ ANLATTI

Masumlar Apartmanı’nda canlandırdığı Gülben karakteriyle hafızalara kazınan Dizdar, Ceyda Düvenci’nin sunduğu, NTV ekranlarında yayınlanan Bambaşka Sohbetler’e konuk oldu. Ünlü oyuncu, pek çok konuda bilinmeyenleri anlattı. İki sezon boyunca rol aldığı ve çok ses getiren Masumlar Apartmanı konusu açıldığında ise Merve Dizdar, yine tüm samimiyetiyle konuştu. Ünlü oyuncu, Ceyda Düvenci’nin “Psikolojik destek aldın mı?” sorusuna şöyle yanıtladı: Tabii. Aldık. Bi gün evde perdelerim kapalı oturuyorum, her zaman perdelerimi açarım güneş girsin, prodüksiyon beni alıncaya kadar öyle oturmuşum, gitmişim, Ezgi de ben de Birkan da hepimiz dağılmışız… Hoppidi hoppidi gidemiyorsun ki sete! Ehliyetimi bile Masumlar Apartmanı’ndan sonra aldım. Arabayı aldım, garip bir özgürlük hissettim.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.