Merve Boluğur’dan olay yaratan açıklamalar

Şarkıcılığa adım atmaya hazırlanan oyuncu Merve Boluğur, sosyal medya fenomeni Enes Batur’un YouTube kanalına konuk oldu. Boluğur, “Kadın ve erkek bir aydan önce aynı eve girmemeli. Ben net bir tavır koyarım” dedi.
Takip et
Merve Boluğur’dan olay yaratan açıklamalar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Uzun bir süredir televizyon ekranlarında yer almayan, kariyerini oyunculuktan şarkıcılığa yönlendiren Merve Boluğur, Enes Batur’un YouTube kanalına konuk oldu. Kendisine birçok dizi, film teklifi geldiğini fakat sıcak bakmadığını dile getiren Merve Boluğur, bu sıralar oyunculuk yapmayı tercih etmediği için teklifleri reddettiğini söyledi.

Merve Boluğur’dan olay yaratan açıklamalar

Şimdilerde hayatında kimsenin olmadığını itiraf eden güzel oyuncu, hoşlandığı bir kişinin olduğunu söyledi. Fakat Boluğur, hoşlandığı kişinin medyatik biri olmasını tercih etmediğini dile getirdi.

Merve Boluğur’dan olay yaratan açıklamalar

Merve Boluğur’un ilgi çeken itiraflarından biri de ”Aldattım ve pişman değilim” oldu. Boluğur, bir ilişkisinde sevgilisine ayrılmak istediğini söylemiş fakat sevgilisi bu ayrılığı kabul etmeyince aldatmış. Bu itirafıyla Enes Batur’u dahi şaşırtmayı başaran Merve Boluğur, ”Aldattım ama aldatıldım da” dedi.

Merve Boluğur’dan olay yaratan açıklamalar

Aldattığını ve pişman olmadığını söyleyen Merve Boluğur, aldatıldığında ise çok üzüldüğünü ifade etti. Enes Batur, Merve Boluğur’a ”Evlenmeyi düşünüyor musun?” sorusunu sorunca ise oldukça net bir cevap aldı. Boluğur, bu soruya direkt olarak ”Hiç” cevabını verdi.

Merve Boluğur’dan olay yaratan açıklamalar

Batur, Boluğur’a ”Herkesten gizlediğin bir fantezin var mı?” sorusunu da sordu fakat cevap alamadı. Boluğur “İlk gün eve gelen erkek film izlemez, cinsellik ister. Erkek bir aydan önce eve girmemeli” dedi. Boluğur açıklamasında şunları söyledi:

“Cinsellik yaşamak isteyebilir bir erkek ama o da bunu isteyen kızla yapsın.. Birinci günden film mi izleyeceğiz. Birinci günden film izleyemeyiz… Kadın ve erkek bir aydan önce aynı eve girmemeli. Ben net bir tavır koyarım” dedi. Bu sözlere Enes Batur’dan itiraz geldi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.