Merve Boluğur, ölen köpeği Çikko için paylaşımda bulundu!

Meşhur oyuncu Merve Boluğur, köpeği ‘Çikko’nun acısıyla sarsıldı. Boluğur, “Anne olamadım ama sen benim hep çocuğumdun. Bir gün buluşacağız” şeklinde konuştu.
Takip et
Merve Boluğur, ölen köpeği Çikko için paylaşımda bulundu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son dönemde yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen Merve Boluğur’un köpeği yaşamını yitirdi. Oyuncu, üzüntüsünü sosyal medya hesabından dile getirdi.

Boluğur, “Benim oğlum melek oldu. Çok zor, insanın çok sevdiği şeyin gitmesi… Çok ağır… Huzura erdiğini düşünmeye çalışıyorum. Anne olamadım ama sen benim hep çocuğumdun, kendim doğurmuş gibi sevdim… Bana şartsız sevmeyi öğrettin! Bir gün buluşacağız bana söz verdin” ifadelerini kullandı.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan ve sosyal medyayı aktif olarak kullanan Merve Boluğur, son olarak bir Youtube kanalı açmış ve yayınladığı videolarda özel yaşamıyla alakalı deneyimlerini takipçilerine aktarıyordu.

Boluğur’un, geçtiğimiz sene Nişantaşı’nda verdiği bir röportajda attığı kahkahalarla uzun süre sosyal medyada konuşulmuştu.

Boluğur, bu defa Instagram’dan gelen soruları yanıtladı. 34 yaşındaki oyuncu; bir takipçisinin, “Beni özlüyor musun?” sorusuna “Gel yamacıma” cevabını verdi.

Meşhur oyuncu, “Hiç tıp okumayı düşündün mü? Analitik bir zekaya sahip olduğunu düşünüyorum” sorusuna ise “Çok teşekkürler, O kadar sabıra sahip olduğumu düşünmüyorum. 6 yıl gibi bir zaman” biçiminde cevapladı.

Merve Boluğur, ölen köpeği Çikko için paylaşımda bulundu!

Boluğur, dış görünüşüyle alakalı sorulara da yanıt vermekten kaçınmadı. Oyuncu, “Kaşlarını neden almıyorsun?” sorusuna, “Bu aralar doğallık hoşuma gidiyor” yanıtını verdi.

Merve Boluğur, kendisi gibi seksi bakmak isteyenlere de “Kafanı eğ, ben buyum işte de, içindeki kadını çıkar” tavsiyesinde bulundu. Boluğur, “Ölmüş ya da ölmemiş, dört kişi bir masada yemek yeme şansın olsa kimler olurdu?” sorusunu, “Einstein, Marilyn Monroe, Jamie Dornan, Tim Burton” biçiminde yanıtladı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.