adplus-dvertising

Merve Boluğur: Mutlu ilişki yok, herkes oynuyor

2 Ekim’de nikah masasına oturan Merve Boluğur ile Mert Aydın’ın evliliği yaklaşık 1 ay sürdü. Ünlü çift geçtiğimiz günlerde boşandı. Merve Boluğur, bir takipçisinin, “Mutlu ilişki var mıdır? Varsa bunun formülü nedir?” sorusuna bakın nasıl cevap verdi.
Takip et
Merve Boluğur: Mutlu ilişki yok, herkes oynuyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Daha önce Murat Dalkılıç’la bir evlilik yapan ve iki yıl sonra boşanan Merve Boluğur, sevgilisi DJ Mert Aydın ile 2 Ekim Pazar akşamı nikâh masasına oturmuş; çiftin düğünü Fuat Paşa Yalısı’nda gerçekleşmişti. Boluğur’un şahitliğini Behzat Gerçeker, Aslı Hünel ve Bülent Kuş; Aydın’ın şahitliğini ise Çetin Yılmaz, Nurettin Doğan ve Murat İşgel yapmıştı. Ancak sosyal medya hesabından Mert Aydın ile sık sık paylaşım yapan Boluğur, evliliğinde kriz yaşamaya başlamıştı. Yaşadıkları problemerin ardından Boluğur alyansını çıkarıp, sık sık parmaklarını gösteren paylaşımlar yaparken; Aydın ise evi terk etmişti.

Basına yansıyan haberlerden sonra Merve Boluğur, sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla iddiaları doğrulamıştı. Ünlü isim, 4 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden paylaştığı yazıda şu ifadeleri kullanmıştı:Olmadı, teşekkürler. Hayat bu… Mert’e de mutluluklar. Güzel günlerimiz için teşekkürler.

Merve Boluğur: Mutlu ilişki yok, herkes oynuyor

Aydın’dan 23 Kasım’da boşanan Boluğur, davaya babasıyla beraber katılmış ve basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakmıştı. Ünlü oyuncu, beş dakikada sonuçlanan boşanma davası sonrası “Yanımda babam var. Lütfen soru sormayın, rahatsız kendisi” ifadelerini kullanmıştı.Eski eşinin ardından avukatı ile beraber adliyeden çıkan Mert Aydın ise “Olmadı, yürütemedik. Merve’ye her şey için çok teşekkür ederim” açıklamasını yapmıştı.

Merve Boluğur: Mutlu ilişki yok, herkes oynuyor

Tüm bunların ardından 35 yaşındaki Merve Boluğur, aktif olarak kullandığı 4 milyon takipçili sosyal medya hesabından hayranlarıyla soru-cevap yaptı. Bir takipçisinden gelen, “Mutlu ilişki var mıdır? Varsa bunun formülü nedir?” sorusuna kayıtsız kalamayan güzel oyuncu, şu cevabı verdi: “Bence yok, herkes oynuyor!”

Merve Boluğur: Mutlu ilişki yok, herkes oynuyor

Merve Boluğur: Mutlu ilişki yok, herkes oynuyor

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.