Merve Boluğur artık maske takmayı öğrendi!

Bütün dünyaya kabusu yaşatan koronavirüs pandemisi boyunca maskesiz görüntülenen Merve Boluğur, bu defa kurallara uydu.
Takip et
Merve Boluğur artık maske takmayı öğrendi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bütün dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını boyunca önlemlere uymamasıyla dikkat çeken Merve Boluğur, daha önce iki defa 900 TL’lik para cezasına çarptırılmıştı.

“Mesafeleri olan bir insanım. Doğuştan sosyal mesafem olduğu için maske takmıyorum” diye kendisini savunan güzel oyuncu, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi.

Merve Boluğur artık maske takmayı öğrendi!

Siyah bir maske taktığı görülen Boluğur, bu defa daha önce ihlal ettiği kurallara uymasıyla dikkat çekti.

33 yaşındaki oyuncu, muhabirlerin kendisine yönelttiği soruları, “Yürüyüşe çıktım, şu an konuşamam” diye cevapsız bıraktı.

MERVE’DEN SEKSİ BAKMAK İSTEYENLERE TAVSİYE

Sosyal medya paylaşımları ve gündem oluşturan açıklamalarıyla sık sık isminden söz ettiren oyuncu Merve Boluğur, geçtiğimiz gün Instagram’da soru-yanıt etkinliği gerçekleştirdi.

Merve Boluğur artık maske takmayı öğrendi!

Oyuncu, kendisi gibi seksi bakmak isteyenlere ipuçları verdi. Boluğur, takipçisinin “Senin gibi seksi bakmak isterdim ama beceremiyorum” yorumuna “Kafanı eğ, ben buyum işte de, içindeki kadını çıkar” karşılığını verdi.

33 yaşındaki oyuncu, “Ruh hastası gibi gülüyorsun. Çok hoşuma gidiyor lütfen değiştirme!” yorumuna ise “Öyle söyleme… Dünyanın en çekici gülümsemesi” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.