Mert Öcal kaç yaşında? Mert Öcal kimdir?

İsimsizler, Arka Sokaklar gibi dizilerde tanınan Mert Öcal Survivor 2020 yarışmasına katılınca merak edilmeye başlandı. Mert Öcal boyu kaç, nereli, fıstık ezmesi markası ne, kaç yılında Best Model of The World oldu, hangi dizilerde yer aldı?

Doğum tarihi: 29 Eylül 1982

Doğum yeri: İstanbul

Boyu: 1.92 m

Kilosu: 87

Mert Öcal kaç yaşında? Mert Öcal kimdir?

Mert Öcal, 29 Eylül 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 2004 yılında “Best Model of Turkey” ve “Best Model of The World” yarışmasının birincisi oldu.

“SAOR” ismini verdiği fıstık ezmesi markasını hayata geçiren Öcal, geçtiğimiz gün markasının duyurusunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Düzenli spor yapan ve her daim sportif görünümüyle dikkat çeken oyuncu, yeni projesini şu sözlerle anlattı: “Spor ilgi alanım olduğu için sporculara özel fıstık ezmesi üretimine girdim. Organik ürünlerimiz, Osmaniye’den özel olarak gelen fıstıklarla üretiliyor. Ürünlerimize sosyal medya hesabımızdan ve web sitesi üzerinden ulaşabilirler”

Mert Öcal kaç yaşında? Mert Öcal kimdir?

2004 yılında “Best Model of Turkey” yarışmasının birincisi oldu. Ardından 2004 “Best Model of The World” yarışmasında da birinci oldu. Yurt dışında ve yurt içinde birçok katalog ve defilelerde model olarak görev aldı. Daha sonra da dizi filmlerde oynamaya başladı.

2008 yılında “Görgüsüzler” adlı dizide Çağla Şikel, Melek Baykal, Aylin Kabasakal, Levent Ülgen, Zeki Alasya, Kayhan Yıldızoğlu, Sinem Ergin, Şeyla Halis, Ümit Yesin, Veysel Diker ile birlikte rol aldı.

2013 yılında “Bizim Okul” adlı dizide Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Gizem Soysaldı, Cem Davran, Pınar Aydın, Bican Günalan, Ahenk Demir, Volkan Severcan ile beraber oynadı.

2015 yılında “Aşk Yeniden” adlı dizide Özge Özpirinçci, başrollerini Buğra Gülsoy, Mert Öcal ve Didem Soydan ile paylaştı.

Gamze Özçelik ile bir dönem aşk yaşadı ve magazin gündeminde yer aldı. Daha önce Ecemnur Aksoy, Yağmur Ünal ve ünlü oyuncu Gamze Özçelik ile sevgili olan Mert Öcal’ın şu an bir sevgilisinin olup olmadığı bilinmiyor.

Mert Öcal kaç yaşında? Mert Öcal kimdir? Mert Öcal kaç yaşında? Mert Öcal kimdir?

Mert Öcal kaç yaşında? Mert Öcal kimdir?

Mert Öcal Yer Aldığı Dizi ve Filmleri

Yer Aldığı Diziler
Asla Unutma – 2005
Rüyalarda Buluşuruz – 2006
Oyun Bitti – 2007
Görgüsüzler – 2007
Kız Annesi – 2011
Bizim Okul – 2013
Aşk Yeniden – 2015
Adını Sen Koy – 2016
Savaşçı – 2017
İsimsizler – 2017
Arka Sokaklar – 2019

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı