Mersin’de Şaşırtan Hırsızlık Olayı

Mersin’de G.D isimli kadının kuyumcudaki ilginç hırsızlık yöntemi duyanları şok etti. Kuyumcunun dikkati ile yakalanan kadının sözleri bu kadar da olmaz dedirtti.

Mersin’de bir kuyumcu dükkanına giren kadın, farklı hırsızlık yöntemi ile herkesi şaşırttı. G.D isimli kadın hırsızlık yapmak için girdiği dükkanda kuyumcu sahibine vitrinde bulunan yüzüklerden bazılarını görmek istediğini söyledi. Vitrindeki yüzükleri deneyen kadın bir tanesini parmağına takarak kuyumcuya bu yüzükten siz de var mı diye sordu. Kuyumcudan hayır cevabına alan kadın yüzükleri beğenmediğini dile getirip kuyumcudan ayrıldı.

Yüzükleri yerine koyarken bazı yüzüklerin yerinde olmadığını anlayan kuyumcu güvenlik kameralarını izleyerek  yüzüklerin çalındığını gördü.  Güvenlik kameralarından kadının yüzüğü anbean nasıl çaldığını gören kuyumcu polise başvurdu. Polis ekipleri tarafından kimliği belirlenen kadın kısa süre sonra evinde yakalanarak göz altına alındı.

TUTUKLANARAK CEZA EVİNE GÖNDERİLDİ

Evine yapılan baskın sonucu yakalanan G.D. isimli hırsız, mahkemenin ardından adliyeye sevk edilirken basın mensuplarından yüzünü sakladı. Basın mensuplarının yüzüğü neden çaldığınız sorusuna G.D “ Sana ne yardım mı edeceksin ben bir şey yapmadım ” yanıtını verdi. Başka bir basın mensubunun neden tutuklandınız sorusuna da G.D “ Cinayet işledim merak mı ediyorsun, tepemi attırmayın” sözleri dikkat çekti. Olayın ardından G.D tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı