Mero’nun eski sevgilisi kim? O Ses Türkiye Rap Yarışmacısı Mero’nun Sevgilisi mi?

Exxen’de O Ses Türkiye Rap’in ilk bölümü yayınlandı. O Ses Türkye Rap’te jüri olan Mero’nun eski sevgilisinin yarışmaya katıldığı iddiası sosyal medyada çokça paylaşıldı. Mero eski kız arkadaşını yarışmada görünce şok oldu başlıkları hızla yayıldı. Peki bu haber doğru mu, Mero’nun eski sevgilisi kim? Yarışmaya katılan yarışmacının adı ne? Ayrıntılar haberimizde..
Takip et
Mero’nun eski sevgilisi kim? O Ses Türkiye Rap Yarışmacısı Mero’nun Sevgilisi mi?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

O Ses Türkiye Rap 1. bölümü 19 Mart Cuma günü izleyicisiyle buluştu. Acun Ilıcalı’nın Exxen platformu üzerinden yayınlanan program, güçlü bir jüri kadrosuna sahip olduğu için de izleyicileri bir hayli meraklandırdı.

MERO KİMDİR HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

MERO’NUN ESKİ SEVGİLİSİ KİM?

Jüri üyeliğini Hadise, Mero, Murda ve Eypio’nun yaptığı OSES Türkiye Rap ilk bölümü ile Exxen’de yayınlanmaya başladı. Sosyal medyada ise Mero ile ilgili paylaşımlar dönmeye başladı.

İddiaya göre Mero’nun eski sevgilisi Oses Türkiye Rap yarışmasına katılarak Mero’yu şok ediyor. Rap hayranları da Mero’nun eski sevgilisi kim? diye araştırmaya başladı.  Videonun gerçek mi yoksa montaj mı olduğu da merak edildi.

Hızla yayılan videoların bazılarında yarışmaya katılan şarkıcı Ece Kayahan’ın olduğu söyleniyor çünkü daha önce Mero ile ilgili paylaşımları bulunduğu oryaya çıkınca dedikodular alıp başını gidiyor.

Mero’nun eski sevgilisi kim? O Ses Türkiye Rap Yarışmacısı Mero’nun Sevgilisi mi? Mero’nun eski sevgilisi kim? O Ses Türkiye Rap Yarışmacısı Mero’nun Sevgilisi mi? Mero’nun eski sevgilisi kim? O Ses Türkiye Rap Yarışmacısı Mero’nun Sevgilisi mi? Mero’nun eski sevgilisi kim? O Ses Türkiye Rap Yarışmacısı Mero’nun Sevgilisi mi? Mero’nun eski sevgilisi kim? O Ses Türkiye Rap Yarışmacısı Mero’nun Sevgilisi mi?

Fakat bu sevgi sadece bir hayranlık Mero’nun sevgilisi değildir ve kendisinin bir sevgilisi vardır. Yani bu iddia YALAN!  Suyu bulandırmanın anlamı yok.

Diüer bir iddiada ise farklı bir fotoğraf dönüyor ortalıkta.

Mero’nun eski sevgilisi kim? O Ses Türkiye Rap Yarışmacısı Mero’nun Sevgilisi mi?

Gelelim bu iddiaya. Bu fotoğraftaki kişi daha önce Almanya’da ses yarışmasına katılan ve finale kalan bir şarkıcı. Yani sosyal medyada dolaşan videolar kurgu. Programın reklamı olabilir, Mero’nun reklamı olabilir, hayranlar tarafından gündem olsun diye ortaya atılmış bir paylaşım olabilir ama gerçek değil!

Mero’nun eski sevgilisi kim? O Ses Türkiye Rap Yarışmacısı Mero’nun Sevgilisi mi?

MERO’NUN SEVGİLİSİ KİM?

Sosyal medyada takip ettiği tek kadın olarak bilinen Loredana dikkatleri üzerine çekiyor. Klipte de içten ve samimi görüntülerle bu ikili çok yakıştırılmıştır. Net bir bilgi yoktur ama sosyal medyada sevgilisi diye lanse edilen herkes yanlış bilgidir.

Mero’nun eski sevgilisi kim? O Ses Türkiye Rap Yarışmacısı Mero’nun Sevgilisi mi? Mero’nun eski sevgilisi kim? O Ses Türkiye Rap Yarışmacısı Mero’nun Sevgilisi mi?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.