Mermer cilası içip ölen Özde Çivici ölüm getiren şişeyle fotoğraf çekilmiş!

İzmir’de çalıştığı otelde su zannedip içtiği mermer cilası sebebiyle hayatını kaybeden Özde Çivici’nin son fotoğrafı gün yüzüne çıktı. Ablasının dakikalar sonra öleceğinden habersiz, son fotoğrafını çeken kardeşi Eda Çivici, “Bu bizim son fotoğrafımızmış ablam. 27 Aralık 2021 anısına” notuyla paylaştı. Fotoğrafta Çivici’nin ölümüne sebep olan şişeyle ve serumla poz verdiği görülüyor.
Takip et
Mermer cilası içip ölen Özde Çivici ölüm getiren şişeyle fotoğraf çekilmiş!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İzmir Selçuk’ta bir otelde halkla ilişkiler görevlisi olarak çalışan Özde Çivici, odasına girdikten sonra pet şişe içerisinde bulunan sıvıyı su zannederek içti. Genç kadının içtiği sıvının mermer cilası olduğu öğrenilirken, hastaneye kaldırılan Çivici, yapılan bütün müdahalelere karşın kurtarılamadı.

ÖLÜMÜNE NEDEN OLAN PET ŞİŞEYLE FOTOĞRAFI GÜN YÜZÜNE ÇIKTI

Çivici’nin yaşamını yitirdiği acı olayla alakalı haberler gelmeye devam ederken, yeni bir ayrıntı daha gün yüzüne çıktı. Sabah’ın haberine göre Özde Çivici’nin, hastanedeyken kardeşi Eda Çivici ile çekilen son fotoğrafına ulaşıldı. Fotoğrafta Eda Çivici, bir elinde ablası Özde Çivici’nin ölümüne neden olan içinde mermer sıvısı bulunan pet şişeyi tutarken, bir eliyle de serumu tutarken görülüyor. Fotoğrafta, Özde Çivici’nin ne kadar bitkin olduğu da gözlerinden anlaşılıyor.

Mermer cilası içip ölen Özde Çivici ölüm getiren şişeyle fotoğraf çekilmiş!

KARDEŞİNDEN DUYGUSAL PAYLAŞIM: BU BİZİM SON FOTOĞRAFIMIZMIŞ ABLAM

Ablasının dakikalar sonra öleceğinden habersiz son fotoğrafı çektiren Eda Çivici, “Bu bizim son fotoğrafımızmış ablam. 27 Aralık 2021 anısına. Seni hep çok çok çok çok seviyorum. İyi ki benim ablamsın ve iyi ki varsın. Yeni ilk her şeyi sana anlatacağım. Gene seninle dertleşeceğim. Biz bu fotoğrafı çekilirken seninle ardından kahve içmeyi düşünüyorduk. Anısı kalsın dedik. Şuanda sen anım, anım oldum. Seni seviyorum meleğim hep benimlesin” sözleriyle duygularını özetledi.

Mermer cilası içip ölen Özde Çivici ölüm getiren şişeyle fotoğraf çekilmiş!

TRAFİK KAZASINDA NİŞANLISINI KAYBETMİŞ

Genç kadının arkadaşı koreograf Hülya Akıllı (36), ölümünün sonrasında Özde Çiviciyi şu şekilde anlattı:

”10 senelik arkadaştık. Aynı deri şirketinde birlikte mankenlik yapmıştık. Hayalleri olan ve yaşam dolu biriydi. 2013’te büyük bir trafik kazası geçirmişti. Nişanlısı Tahsin Çetinçelik o kazada öldü. Özde de büyük yaralarla kurtuldu. Ondan sonra yaşama tutundu. Çok hayal kırıklıkları oldu.”

“3-4 YUDUM İÇMİŞ TADINDAN ANLAYAMAMIŞ”

Dünya güzeli bir kızdı. Mermer cilasından 3-4 yudum içmiş. Tadından anlayamamış. İçtikten sonra fark etmiş. Hatta ilk başta arkadaşları hastaneye götürmek isteyince, ‘gerek yok’ deyip, gülerek dalga geçmiş. Sonra kusunca hastaneye götürmüşler.

“ÖLÜMÜNDE İHMAL VARSA ORTAYA ÇIKSIN”

Tezgahtar Yonca Özbilen (45) ise öyle konuştu:

Aramızda 15 yaş farkı var. Hem kızım, hem arkadaşım, hem dostumdu. Ölümünden iki gün önce konuşmuştuk. Cıvıl cıvıl yaşam dolu bir insandı. Evlenip, yuva kurmak, ileride kendine ait bir restoranı işletmek istiyordu. Kız kardeşinin anlattığına göre, olaydan önce odasına suyunu bırakmış. Daha sonra gelen bir grubu karşılamış. Döndüğünde de masadaki suyu alıp içmiş. Sıvının mermer cilası olduğunu hissetmemiş. Tadı ve görüntüsü su ile benzerlik gösteren bir sıvıymış. Ölümünde ihmal varsa ortaya çıksın.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.