adplus-dvertising

Mercedes-Benz, Voleybol Milli Takımlar ana sponsoru oldu

Uzun senelerdir spora verdiği desteği sürdüren Mercedes-Benz, Türkiye Voleybol Federasyonu ile başlayan iş birliği kapsamında Voleybol Milli Takımlar ana sponsorluğunu üstlendi.
Takip et
Mercedes-Benz, Voleybol Milli Takımlar ana sponsoru oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mercedes-Benz, Türkiye’de 26 senedir sürdürdüğü milli takımlar düzeyindeki sponsorluk desteklerine bir yenisini daha ekleyerek Türkiye Voleybol Federasyonu ile yaptığı anlaşma kapsamında, Voleybol Milli Takımlar ana sponsoru oldu. İş birliği duyurusunun gerçekleştiği imza gününe Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve federasyon temsilcileri, Mercedes-Benz’in üst düzey yöneticileri ve milli voleybolcu Zehra Güneş ile Efe Mandıracı katıldı. Törende konuşan Mercedes-Benz Otomotiv İcra Kurulu ve Araba Grubu Başkanı Şükrü Bekdikhan, spora ve sporcuya daha çok katkı sağlayarak beraber yeni zaferler yaşamayı hedeflediklerini dile getirdi.

Mercedes-Benz, Voleybol Milli Takımlar ana sponsoru oldu

Bekdikhan: “En büyük beklentimiz, milli takımlarımızın imza atacağı başarılara katkı temin etmek”

Türkiye’yi dünyada temsil eden voleybol milli takımlarının başarılarını birlikte büyütmek istediklerini belirten Bekdikhan, Türkiye Voleybol Federasyonu ile uzun soluklu bir iş birliği hedeflediklerini söyleyerek, “Voleybol gerek ligimizin kalitesi gerek elde ettiğimiz uluslararası başarılar gerekse oyuncu potansiyeli açısından ülkemizin en başarılı spor dallarından. Marka DNA’mızda; her zaman daha iyisini yapmak, fark yapmak ve başarıyı devam ettirmek mühim bir yere sahip. Bu noktada ‘Yıldızlar Oyunu Değiştirir’ sloganıyla yaşama geçirdiğimiz bu iş birliğinin her iki taraf açısından çok manalı olduğunu düşünüyoruz. Sporun birleştirici ve motive edici kuvvetiyle Mercedes-Benz’i, voleybol ve voleybol tutkunları ile buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. En büyük beklentimiz, milli takımlarımızın atacağı başarılara katkı temin etmek” şeklinde konuştu.

Mercedes-Benz, Voleybol Milli Takımlar ana sponsoru oldu

Üstündağ: “Türk voleyboluna mühim bir güç ve değer katacak”

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ise, “Voleybol Federasyonu olarak göreve geldiğimiz günden bu yana sponsorlarımızla omuz omuza ailemizin bir parçası olarak ilerlemeye devam ediyoruz. Bugün de Mercedes-Benz ile imzaladığımız sponsorluk anlaşmamızı sizlere duyurmaktan dolayı çok mutluyuz. Uzun senelerdir Türk sporunun içinde yer verilen, verdiği destekle spora büyük katkı sağlayan Mercedes-Benz markası, voleybola da mühim bir güç ve değer katacaktır. Bu güzel iş birliğinde emeği geçen herkese, başta Şükrü Bekdikhan olmak üzere bütün ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, yeni iş birliğimizin Türk voleybolu ismine nice başarılara vesile olmasını temenni ediyorum” diyerek konuştu.

Mercedes-Benz, Voleybol Milli Takımlar ana sponsoru oldu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.