Meral Akşener’in ‘Haydut’ Sözüne MHP’den Sert Yanıt: Sonuçlarına Katlanırlar

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in kurultayda kullandığı sözler MHP'yi rahatsız etti. Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, Akşener'e oldukça sert sözlerle yüklendi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in MHP ile ilgili ilgili sözlerine Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız’dan çok sert cevap geldi. Yıldız “Bizim hayatımız vatan hainleriyle, şerefsiz döneklerle mücadeleyle geçmiştir.” ifadelerini kullandı.


Geçen hafta sonu yapılan İYİ Parti Kurultayında Genel Başkan Meral Akşener “Bir kişiye, beş kişi saldıran haydutlardan, ne milliyetçi olur ne de adam olur. Siyasetçi yetiştireceğine, haydut yetiştiren zihniyetten, ne milliyetçi olur ne de adam olur.” ifadeleriyle MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye yüklenmişti. Akşener’in bu sözlerine MHP Genel Başkan Yardımcısı ve eski İstanbul Ülcü Ocakları Başkanı Feti Yıldız twitter’dan cevap verdi.

“SONUÇLARINA KATLANIRLAR”

Yıldız attığı tweet’te şu ifadeleri kullandı:

İstanbul eski Ülkü Ocakları Başkanı olarak sözü hiç uzatmadan söylüyorum,Ülkü Ocaklarından haydut çıkar diyenler şerefsiz, namussuz aşağılık mahluklardır. Bu iftiranın sonuçlarına katlanırlar. Bizim hayatımız vatan hainleriyle, şerefsiz döneklerle mücadeleyle geçmiştir.

Yıldız’ın bu paylaşımı dakikalar içinde binlerce yorum ve beğeni alırken, İYİ Partililer ise bu sözleri tehdit olarak algılayıp olumsuz yorumlarda bulundu. Yıldız’ın “Sonuçlarına katlanırlar” ifadesine açıklık getirmesini isteyen İYİ Partililer paylaşıma büyük tepki gösterdi.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı