adplus-dvertising

Meral Akşener’e tepki gösterdiği için yaka paça uzaklaştırılan vatandaş İHA’ya konuştu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Esenyurt’ta katıldığı ziyarette tepki gösterdiği için yaka paça uzaklaştırılan vatandaş Eyüp Baş İHA’ya konuştu. Baş, yaptığı açıklamada, “2014 senesinde teröristler Cengiz Akyıldız’ı şehit ederken bizi salmadı, orada aynı cengaverliği yapmadı, ama bugün iki adet partilisi darp edildi diyerek kalkmış burada cengaverlik yapıyor” şeklinde konuştu.
Takip et
Meral Akşener’e tepki gösterdiği için yaka paça uzaklaştırılan vatandaş İHA’ya konuştu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Esenyurt’u ziyaret ettiği sırada Eyüp Baş adlı vatandaş “Sen yalancısın, yalan söylüyorsun” diye tepki gösterdi. Sonrasında Baş, korumalar ve partililer tarafından yaka paça alandan uzaklaştırdı. Meydana Gelen olay hakkında İhlas Haber Ajansı’na (İHA) konuşan Baş, “Senelerdir biz Meral Akşener hanımefendinin peşinden koştuk. 2007 senesinde milletvekili oldu. O zamandan beri peşinden koştuk. Bizleri böyle kullandıktan sonra bize gelip Buğra Kavuncu’nun bize ‘teröristler’ demesi benim bir vatandaş olarak ağrıma gitti” ifadelerini kullanarak neden tepki gösterdiğini anlattı. Eyüp Baş, “Buğra Kavuncu’ya ‘Bu davadan terörist çıkmaz’ demiyor ama burada gelip ahkam kesiyor. 2014 senesinde seçim bürosu basıldı ve Cengiz Akyıldız teröristler tarafından şehit edildi. Orada aynı cengaverliği yapmadı, ama bugün burada iki adet partilisi darp edildi diyerek kalkmış cengaverlik yapıyor. Benim esas tepkim bunaydı. Biz o gün Esenyurt’u didik didik edecektik ama bizi salmadı ve önümüze yazmasını attı. Bunu ona söylediğimde beni yalanladı. Bunun nedeni ise suçluluk duygusuydu. Bizim Meral Akşener’i tanıdığımız kadar onun oğlu tanımaz. Meral Akşener ihanete kalkana kadar bizi kullandı. Ben bu kadının peşinden koşarken benim oğlum 2 yaşındaydı. Şuanda bana şerefsiz diyecek öyle mi? Şerefsizler mi onu 2007’den 2016 ya kadar milletvekili yaptı?” şeklinde konuştu.

“Meral Akşener’den sonra kendi ablama bile abla demeye korkuyorum”

Akşener’in kendisine ihanet ettiğini söyleyen Baş, “Ben çocuğumun süt parasıyla onun seçim bürosunun elektrik faturasını ödedim. Meral Akşener’den sonra kendi ablama bile abla demeye korkmaya başladım. Biz onu abla bildik ve bu davada onu sevmiştik. Şuanda kalkıp burada bize şerefsiz diyemez” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.