adplus-dvertising

Meral Akşener’den Resmi Gazete tepkisi!

Merkez Bankası eski Başkanı İYİ Partili Durmuş Yılmaz’ın Twitter paylaşımı sonrası gözler Resmi Gazete’ye çevrilmişti. Fakat, 00.00’da Resmi Gazete web sitesini ziyaret eden kullanıcılar “sayfada çalışma yapılmaktadır” hatası ile karşılaştı. Siteye bir müddet ulaşılmaması sonrası İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Gündüz huzur yok, gece huzur yok. Yazık değil mi bu güzel ülkeye? Günah değil mi bu cefakar millete?” tepkisini gösterdi.
Takip et
Meral Akşener’den Resmi Gazete tepkisi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Eski Merkez Başkanı ve İYİ Parti milletvekili Durmuş Yılmaz, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki konuşmasında ekonomi yönetiminde görevden alma olacağını ima etmişti. Yılmaz konuşmasında, “Sizleri bugün cuma dolayısıyla bu gece saat 00.00’dan sonra teyakkuza davet ediyorum. Resmi Gazete‘yi takip etmenizi tavsiye ediyorum. Bu gece bir şey olabilir” demişti. Bu sözlerinin sonrasında gözlerin çevrildiği Resmi Gazete’nin internet sitesine saat 00:00-01:00 arasında erişim problemi meydana geldi.

“GÜNAH DEĞİL Mİ BU MİLLETE?”

Siteye bir müddet ulaşılmazken daha sonra girmek isteyenler “Sayfada Çalışma Yapılmaktadır” ifadesiyle karşılaştı. Siteye girilememesi sonrası İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener vaziyete tepki gösterdi. Akşener, “Gündüz huzur yok, gece huzur yok. Yazık değil mi bu güzel ülkeye? Günah değil mi bu cefakar millete? Ama kimse üzülmesin. Kesinlikle pes etmek yok. Bu günler elbette geçecek. O sandık elbet gelecek, ve Türkiye İYİ olacak” ifadelerini kullandı.

Meral Akşener’den Resmi Gazete tepkisi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.