Meral Akşener, vatandaşla tartıştı! “hakkım haram olsun!”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Bartın’ın Kumluca beldesinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleri esnasında bir vatandaşın, “Sen Kılıçdaroğlu ile kol kola giriyorsun” sözlerine tepki gösterdi
Takip et
Meral Akşener, vatandaşla tartıştı! “hakkım haram olsun!”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Amasra ve Bartın kent merkezindeki ziyaretlerinin sonrasında Kumluca beldesine geçti. Akşener Kumluca beldesindeki esnaf ziyaretleri esnasında yanına yaklaşan bir vatandaşın, “Sen Ankara’da Kılıçdaroğlu’nun koluna giriyorsun” sözlerine sert tepki gösterdi.

Akşener, “Sen benden helallik almadan ölemezsin. Bu net. Bak siyaset ayrı. Oy verme, senin siyasetini hiç beğenmiyorum de. Bak hiç onlara bir şey diyemem. O senin hakkın. Yahu arkadaş hakkın” şeklinde konuştu.

Meral Akşener, vatandaşla tartıştı! “hakkım haram olsun!”

Yaşlı adamın, “Kılıçdaroğlu el kaldıracak. Meral Hanım da el kaldıracak. Aldatmayın milleti” demesi üstüne Akşener, “Harika bunlar çok güzel yapılmış. Ya ben ne yaptım arkadaş size. Ne söyledim şu ana kadar. Bir şey yaptım mı? Hayır. Başka bir şey söyleyeceğim. Sen şuanda rahmetli Erbakan Hocamın… Ben şuanda ne yapmışım. Biz beraber iktidar olduk. Ben İçişleri Bakanlığı yaptım onun yanında. Sen bunları unutmuşun sevgili abim unutmuşsun. Sen AK Partili olunca unutmuşsun. Bak helallik alman gerekir benden. Çok ciddi söylüyorum” şeklinde konuştu.

Bunun üstüne yaşlı adamın “Sen hakkını helal edersin” demesinin sonrasında Akşener, “Etmiyorum, bak size hakkımı helal etmiyorum. Bak sen bana oy vermemekle haklısın. Beğenmemekle haklısın. Bu başka bir şey. Ama bu düşündüklerini söylemekte haksızsın. Benden helallik almak zorundasınız” ifadelerinde bulundu.

Meral Akşener, vatandaşla tartıştı! “hakkım haram olsun!”

Yaşlı adamın, “Sen bana hakkını helal dersin” demesinin ardından Akşener, “Etmiyorum, haram olsun hepinize. Tamam mı? Mahşerde özellikle senle görüşeceğiz. Senle görüşeceğiz. Kol kola çok günah… Ne ayıp şey ne zaman koluna girdim ben Kılıçdaroğlu’nun” ifadelerinde bulundu.

Öte Yandan bir kadın da Akşener’e yönelik olarak, “Onun ne işi var bizim memleketimizde. Memleketi perişan ettiler. Bizim teröristlerle işimiz yok” diye tepki gösterdi.Tepki gösteren kadın sivil güvenlik kuvvetlerince bölgeden uzaklaştırıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.