adplus-dvertising

Meral Akşener, Selanik türküsünü dinlerken ağladı!

Mersin Büyükşehir Belediyesi metrosunun temel atma töreni için şehre gelen CHP lideri Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti lideri Akşener, Bengi İspir Özdülger’in seslendirdiği Selanik türküsüne eşlik etti. Türküye söyleyen Akşener, duygu dolu anlar yaşayarak göz yaşlarına hakim olamadı.
Takip et
Meral Akşener, Selanik türküsünü dinlerken ağladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, dün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile beraber Mersin Büyükşehir Belediyesi metrosunun temel atma töreni için Mersin’deydi.

YETKİLİLERDEN BİLGİ ALDILAR

Akşener ve Kılıçdaroğlu, temel atma töreni öncesinde; Mersin’in kurtuluşunun 100. sene dönümü dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan “100. Sene Etkinlik Alanı’ndaki”, “Milli Mücadele, Yüzyıl ve Mersin’in Hafızası” sergilerini inceledi ve yetkililerden bilgi aldı.

Meral Akşener, Selanik türküsünü dinlerken ağladı!

DUYGU DOLU ANLAR YAŞADI

Anka’nın haberine göre; Akşener, Kılıçdaroğlu ile beraber; Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Koordinatörü Bengi İspir Özdülger’in verdiği konseri dinledi. İspir Özdülger’in seslendirdiği Selanik türküsünü dinlerken Akşener’in duygulandığı görüldü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.