Meral Akşener geri dönerek gazeteciden özür diledi

Partisinin grup toplantısı sonrası İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e soru sormak isteyen bir gazeteciye Akşener’in korumaları müdahalede bulundu. Basın Mensubunun elindeki gözlük, Akşener’in korumaların müdahalesi neticesi yere düştü. Vaziyeti öğrenen Meral Akşener geri dönerek, gazetecilerden özür diledi.
Takip et
Meral Akşener geri dönerek gazeteciden özür diledi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, dün TBMM’de partisinin grup toplantısına katıldı. Burada gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Akşener, daha sonra kalabalık bir ekiple salondan ayrıldı.

VAZIYETI ANLAYINCA GERİ DÖNDÜ

Bu esnada kendisine soru sormak isteyen basın mensuplarıyla Akşener’in korumaları arasında kısa zamanlı bir gerginlik meydana geldi. Bir gazeteciye, Akşener’in korumaları müdahalede bulundu. Müdahale neticesi basın mensubunun elinde bulunan gözlük yere düştü. Basın üyelerinin tepkisi ve şikayeti üstüne Akşener geri dönmek mecburiyetinde kaldı.

Meral Akşener geri dönerek gazeteciden özür diledi

ÖZÜR DİLEDİ

Akşener, kadın gazeteciye “Tamam, bak senden özür diliyorum yavrum. Siz görevinizi yapıyorsunuz, ben de yanıt vermemekte serbestim.” şeklinde konuştu. Düşen gözlüğün farklı bir gazeteciye ait olduğunu öğrenen ondan da özür dileyerek yoluna devam etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.