adplus-dvertising

Meral Akşener, Ak Parti kaybederse neler olacağını anlattı!

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşen Yeniçağ yazarı Remzi Özdemir, seçimi AK Parti’nin kaybetmesi halinde ertesi günü Akşener’in neler yapacağını yazdı.
Takip et
Meral Akşener, Ak Parti kaybederse neler olacağını anlattı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yeniçağ gazetesi yazarı Remzi Özdemir, Ankara’da Meral Akşener ile iftar programında görüştü.

Akşener ise yapılan sohbetin detaylarını bugünkü yazısında aktaran Özdemir, “Hangi kararnamenin yayınlanacağı ve neyin değiştirileceğine yönelik tek tek hazırlık yapılmış” ifadelerini kullandı.

Meral Akşener, Ak Parti kaybederse neler olacağını anlattı!

Hangi kararnamenin yayınlanacağı ve neyin değiştirileceğine yönelik tek tek hazırlık yapılmış
İşte, Yeniçağ gazetesi Remzi Özdemir’in yazısının alakalı kısmı:
“Ertesi gün ne olacak? Gelelim ertesi güne. Bu yalnızca benim değil neredeyse bütün ülkenin merak ettiği bir soru. Seçimler yapıldı ve AKP kaybetti. Ertesi gün ne olacak?

Meral Akşener’in bu konuda gerçekten iyi hazırlandığını gördüm. Ertesi güne yönelik ciddi çalışmalar var. Hangi kararnamenin yayınlanacağı ve neyin değiştirileceğine yönelik tek tek hazırlık yapılmış.

Devlet Planlama Teşkilatı’nın tekrardan kurulmasından tutun da acil yargı reformu ve ekonomik birçok önlem için kararnamelere kadar planlananmış ve hazırlığı yapılmış.

Akşener, Türkiye’nin seçimlerden sonra 1 gün bile kaybedecek vaktinin olmadığını belirtiyor. Gerçekten de öyle. Türkiye boğuluyor ve suni teneffüs için dakikaların bile önemi var.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.