adplus-dvertising

Merakla Beklenen Güldür Güldür “Bakan Nebati” Skeci Yayınlandı

Bakan Nebati'nin TL, işsizlik ve enflasyon ile ilgili sözlerinin yer aldığı skecin tamamı cumartesi günü izleyici ile buluşacak olmasına rağmen o skeçten yayınlanan tanıtım gündem olmaya yetti. Güldür Güldür Show Nureddin Nebati skeci sansür iddiasıyla olay olmuştu.  Sansür iddiaları sonrası açıklama yapan Show yönetimi, 'Çok izlensin diye bayram haftasına bırakıldı' demişti. Gözlerime Bak skeci..
Takip et
Merakla Beklenen Güldür Güldür “Bakan Nebati” Skeci Yayınlandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Güldür Güldür Show’un 7 Mayıs’ta ekrana gelen 305’inci bölümünde daha önce tanıtımlarda dönen Nebati’nin skeci yer almamıştı. Nureddin Nebati skeci ekrana gelmeyince de sansürlendiği iddiaları ortalığı ayağa kaldırmıştı. Show yönetimi ‘sansürlendi mi’ diye soran Fatih Altaylı’ya şu yanıtı vermişti:

-“Bir şeyi sansürleyecek olsak, neredeyse yarısını tanıtımda yayınladığımız bir skeci sansürlemezdik. En başından tanıtıma koymazdık. Bunu Güldür Güldür’ün yapımcılarından da teyit edebilirsiniz, bu program içinde siyasi skeçler olmasından da rahatsızlık duymadık. Tam aksine, siyasi hicivin unutulduğu bir ülkede bu geleneğin sürmesini istedik. Bugüne kadar da bir tekine bile dokunmadık. Bir tekini bile çıkarmadık. Sizin de tanıdıklarınız arayıp sorabilirsiniz.

Bu kez de aynen öyle oldu. Ancak tanıtımı yayınladığımız skeç bu hafta yayınlanmadı. Doğru. Ama bu sansürden değil. Tek nedeni bayram haftası olması. Bayram haftası olduğu için ratingler genel olarak düşüktü ve biz de iyi bir skeci ratinglerin ve buna bağlı olarak reklam gelirlerinin daha yüksek olacağı önümüzdeki hafta yayınlanmasını doğru bulduk.’

Tek nedeni bayram haftası olması. Bayram haftası olduğu için ratingler genel olarak düşüktü ve biz de iyi bir skeci ratinglerin ve buna bağlı olarak reklam gelirlerinin daha yüksek olacağı önümüzdeki hafta yayınlanmasını doğru bulduk. Bugüne kadar çok da ağır eleştiri içeren skeçleri yayınlamış bir kanal olarak, adı geçen bakanın bile güleceği kadar komik olan bir skeci yayınlamamak aklımızdan bile geçmedi.

Eğer böyle bir şeyden çekinse idik, siyasi skeç baştan istemez, bu skecin de bu kadar uzun bir tanıtımını yayınlamazdık. Hem bu kadar geniş bir tanıtım yapıp hem de sansür uygulayacak kadar da şuursuz değiliz.”

NUREDDİN NEBATİ SKEÇ İÇİN YORUM YAPTI: IŞILTIYI GÖREMEDİM

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, kendisinin taklidini yapan Güldür Güldür’ün skeciyle alakalı paylaşımda bulundu. Nebati “Gözlerimdeki ışıltıyı göremedim” ifadelerini kullandı.

Merakla Beklenen Güldür Güldür “Bakan Nebati” Skeci Yayınlandı

GÜLDÜR GÜLDÜR NEBATİ SKECİ

Skeçte Aziz Aslan’ın canlandırdığı Nebati, kendisine sorulan sorulara “Bankacılık sektörü ilgi alanım, iki tane kredi kartım var benim ya!”, “Türk Lirası daha fazla değer kaybedemez, dibini gördü. Durdu burada” gibi cevaplar veriyordu. Ayrıca Nebati’nin bir türlü tutmayan enflasyon tahminleri de tiye alınmıştı.

Merakla Beklenen Güldür Güldür “Bakan Nebati” Skeci Yayınlandı

SOSYAL MEDYA YORUMLARI

Tiyatro sadece güldürüden ibaret degildir, toplumsal sorunlara cesur bir şekilde değinebilmelidir ayni zamanda. Bu yuzden cok buyuk tebrigi hak ediyorsunuz sayin Güldür Güldür ekibi.

Levent Kırca dan sonra Ülkenin halini en iyi anlatan oyunları sergiliyorsunuz. İnş herkes bunun bir oyun dan ibaret olmadığını anlar ve düşünür. Hem gerçekleri gösterip hem eğlendirdiğiniz için Çok teşekkürler.

helal olsun size her bölümde ülkenin düşmüş olduğu durumu hiç çekinmeden dobra bir şekilde bizlere mizah tadında izletiyorsunuz.

Siyasetten bu güzel ekibin zarar görmesini asla istemiyorum , emsalsiz yetenekli insanlarsınız , inanılmaz iyi olmuş.

Eğer bu bölüm yayınlamasaydı büyük bir seyirci ve itibar kaybı olurdu.. Başka da bir program yok zaten hem eleştirip hemde eğlendiren.. Tarih korkanları değil korkmayanları yazacak Güldür Güldür aileside bunlardan biri..

Merakla Beklenen Güldür Güldür “Bakan Nebati” Skeci Yayınlandı

Merakla Beklenen Güldür Güldür “Bakan Nebati” Skeci Yayınlandı Merakla Beklenen Güldür Güldür “Bakan Nebati” Skeci Yayınlandı Merakla Beklenen Güldür Güldür “Bakan Nebati” Skeci Yayınlandı Merakla Beklenen Güldür Güldür “Bakan Nebati” Skeci Yayınlandı Merakla Beklenen Güldür Güldür “Bakan Nebati” Skeci Yayınlandı

GÜLDÜR GÜLDÜR BAKAN NEBATİ’Yİ OYNAYAN AZİZ ASLAN KİMDİR?

7 Mayıs 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Aziz Aslan, orta öğretim eğitimini Çatalca Lisesi’nde tamamlamıştır. Yüksek öğretim eğitimine Ankara Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü ile devam eden Aslan, okulundan başarıyla mezun olmuştur.

Ardından eğitimine devam etme kararı almış olan isim, oyunculuğa ilgisi üzerine Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Bölümü’nde yüksek lisans yapmıştır. Okulunun yanında kendisini geliştirmek amacıyla Çağdaş Drama Derneği ile Zeytinburnu Belediyesi’nde yaratıcı drama ve tiyatro dersleri eğitimi almıştır. 2000 yılında Tiyatro Yol ile Tiyatro Bahane’de hem oyuncu hem de yaratıcı drama eğitmeni olarak çalışan başarılı oyuncu, çok sayıda oyunda da sahne almıştır. Ayrıca Kılçık Çocuk Tiyatrosu’nda da oyunculuk ve organizasyon sorumlusu görevinde yer almaktadır.

Aziz Aslan, çocuklara özel olarak oyun ve televizyon programları için skeç kaleme almıştır ve oyuncu Eyvah Eyvah 3, Olur Olur, Dedemin Fişi gibi yapımlarda da yer almıştır. Ünlü oyuncu şimdilerde Show Tv ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Güldür Güldür’ adlı program ile izleyici karşısına geçmektedir.

Aziz Aslan, Boğa burcudur ve 1.84 metre boya ve 74 kiloya sahiptir.

AZİZ ASLAN’IN ROL ALDIĞI FİLMLER

Dedemin Fişi (Şinasi, 2016)

Olur Olur! (Aziz, 2014)

Eyyvah Eyvah 3 (2014)

AZİZ ASLAN’IN ROL ALDIĞI DİZİLER
Analı Oğullu (Rıza, 2014)

BKM Güldür Güldür (Fikri Tarhanacı, 2013)

AZİZ ASLAN’IN ROL ALDIĞI TİYATRO OYUNLARI

Güldür Güldür Show / Fikri Tarhanacı – 2013

Düğünde Panik – Tiyatro Kılçık – 2011

Almanya’dan Falım Geldi – Tiyatro Bizden – 2011

Düğünde Panik / Oyuncu Mutsuz Korkuluk,

Oyun İçinde Oyun,

Ellerin Dili

Size Oyun Oynanıyor,

Onun Saltanatı,

Sakin Olamıyoruz,

Malikanede Bayram,

Bu da Cin Ali

atv
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.