Göğüsleriyle Resim Yapan Belaruslu Kadın Gündeme Oturdu

Belaruslu ressam Nadya Matiyevskaya, göğüsleri ile şaşırtıcı tablolara imzasını atıyor. 21 yaşındaki ünlü ressam, yaptığı tabloları satışa çıkartıyor.
Göğüsleriyle Resim Yapan Belaruslu Kadın Gündeme Oturdu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Genç ressam Nadya Matiyevskaya, son yıllarda ressamlığa merak saldığını söylüyor. Memeleriyle resim yapmaya eğlence için başladığını belirten Nadya, tiyatro sınıfındaki arkadaşlarının kendisini teşvik ettiğini söyledi.

Bir oyun sırasında memeleriyle resim yapma fikrinin ortaya çıktığını belirten Nadya, “Bir gün birbirimize saçma görevler veriyorduk. Ve benim görevim oldukça saçmaydı, memelerimle resim yapıp satacaktım. Yani başlangıçta sadece bir şakaydı” diye konuştu.

“BAŞKA BİR GÜZEL OLUYOR”

Nadya Matiyevskaya, yaptığı her resimde sanatını aktarmak istediğini, her resmin ayrı bir serüveni olduğunu söylüyor. Memeleriyle yaptığı ilk resmi oldukça beğendiğini belirten Nadya, “Teknik açıdan değerlendirmek pek sağlıklı olmasa da, memelerimle yaptığım resimleri çok seviyorum. Renkler bir başka güzel oluyor” diye konuştu.

Göğüsleriyle Resim Yapan Belaruslu Kadın Gündeme Oturdu Göğüsleriyle Resim Yapan Belaruslu Kadın Gündeme Oturdu Göğüsleriyle Resim Yapan Belaruslu Kadın Gündeme Oturdu Göğüsleriyle Resim Yapan Belaruslu Kadın Gündeme Oturdu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.