Meme kanserine yakalanan Hande Yener hastalığı yenmiş!

Meşhur şarkıcı Hande Yener, bir senedir annesinden ve en yakınlarından bile gizlediği sırrını paylaştı. Cumartesi Sürprizi’nde itirafta bulunan meşhur popçu meme, kanserine yakalandığını ve atlattığını gözyaşları içinde anlattı.
Takip et
Meme kanserine yakalanan Hande Yener hastalığı yenmiş!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Show TV’de yayınlanan ‘Cumartesi Sürprizi’ programında Ömür Sabuncuoğlu’na konuşan Hande Yener (48), artık çok değiştiğini, bu değişimin sebebinin bir sene önce geçirdiği meme kanseri olduğunu belirtti.

Meme kanserine yakalanan Hande Yener hastalığı yenmiş!

Yener, yedi saat süren bir operasyon neticesi kurtulduğu meme kanserini bir gün evinde otururken göğsünde hissettiği kitle neticesi hastaneye giderek öğrendiğini dile getirdi.

“FELAKET” DEDİĞİNİ IŞITTIM Meme kanserine yakalanan Hande Yener hastalığı yenmiş!

Meşhur şarkıcı, “Kendimi kontrol ederken şüphelendim ve hastaneye gittim. Akşam saati laboratuvarda bir doktorun odasına girdiğimde ‘felaket’ dediğini işittim ve yıkıldım.” şeklinde konuştu.

“ÖLECEĞİMİ ZANNETTIM” Meme kanserine yakalanan Hande Yener hastalığı yenmiş!

Hande Yener, “Öleceğimi zannettim. Erken teşhisin yaşam kurtardığını bu süreçte öğrendim. Doktorum Cihan Uras sayesinde kemoterapi dahi görmeden atlattım hastalığı. Altı ayda bir yaşadığımı kutluyorum. Her temiz rapor çıktığında evde çığlıklarla kutlama yapıyoruz” diye hastalığını anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı.

Meme kanserine yakalanan Hande Yener hastalığı yenmiş!

Yener, kanser olduğunu ilk öğrendiği an gittiği hastanede yaşadıklarını da şu şekilde anlattı: Gözyaşlarıyla hastaneye girdiğimde yanımdakiler intihar edeceğim diyerek arkamdan geldi. Doktorumla konuştuktan sonra motivasyonum değişti. Bir an geldi ve teslim oldum, ‘Allah’ıma kavuşuyorum’ diyerek avundum.

“KANSERKEN SAHNEYE ÇIKTIM” Meme kanserine yakalanan Hande Yener hastalığı yenmiş!

Hande Yener, kanser tedavisi görürken sahneye çıktığını da söyledi. Meşhur şarkıcı, “Omuzlarımdaki direnler ve vücudumdaki kablolar görünmesin diyerek vatkalı bir ceketle sahneye çıktım ve kimse anlamadı” ifadelerini kullandı.

Meme kanserine yakalanan Hande Yener hastalığı yenmiş!

Kanser sürecinin kadınlara umut olmasını istediğini belirten şarkıcı, “Kadınlara bunu anlatmak zorundayım. Işitmeyen kalmasın istiyorum ve her kadının kendisini kontrol etmesi gerektiğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.

“KİMSE BENİ BU HASTALIKLA ANMASIN” Meme kanserine yakalanan Hande Yener hastalığı yenmiş!

Hande Yener bu hastalığın üstüne yapışmasını istemediğini ifade etti. Yener, “İlk ve son defa kanserle alakalı konuşuyorum. Bu hastalığın üstüme yapışmasını istemiyorum. Kimse beni bu hastalıkla anmasın” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.