Meltem Miraloğlu’nun Kardeşi Sibel Miraloğlu’ndan Açıklama

Meltem Miraloğlu’nun kardeşi sunucu Sibel Maraloğlu, Instagram üzerinden yaptığı paylaşım ile Meltem Miraloğlu’na destek verdi.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı evlilik ile magazin gündemine oturan ve hakkında her gün yeni bir bilgi çıkan Meltam Miraloğlu’na kardeşinden destek geldi. Sunucu Sibel Miraloğlu yaptığı paylaşımda, “Allah bizimle beraber Meltemim, herşeyim.” notunu düştü.

Sibel Miraloğlu aynı paylaşımda, “Verdiği umudu geri alan, aldığı ahı da güle güle kullansın.” notuna da yer verdi. Bu not akıllarda soru işareti bırakırken paylaştığı alevli videoya ise ilk önce ‘yanan mezar’ yorumu yapıldı. Fakat videoya dikkatli bakılınca, bulunan alevli şöminenin bir kafenin aksesuarı olduğu düşünüldü.

Meltem Miraloğlu’nun Kardeşi Sibel Miraloğlu’ndan Açıklama

“KONULARA GİRDİKÇE PSİKOLOJİM BOZULUYOR”

Bu konuyu TV 8’de yayınlanan ‘Gel Konuşalım’ adlı programda tartışan Seray Sever ise, ilk önce videoda bulunan aksesuarı yanan bir mezar sandı, sonrasında da konu ile ilgili olarak “Psikolojimizle oynuyorlar. Kendi psikolojisi bozuk bizimki de bozulacak. Konulara girdikçe psikolojim bozuluyor benim.” ifadesini kullandı.

Meltem Miraloğlu’nun Kardeşi Sibel Miraloğlu’ndan Açıklama

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı