Meltem Miraloğlu'ndan 'felaket tellalı'na hapis talebi!

Meltem Miraloğlu, 3 ay süreyle uzaklaştırma ve koruma tedbiri kararını ihlal ettiği gerekçesiyle, 'felaket tellalı' lakabıyla tanınan şarkıcı Onur Akay hakkında zorlama hapsine tabi tutulmasına karar verilmesi için mahkemeye başvurdu.
Takip et
Meltem Miraloğlu'ndan 'felaket tellalı'na hapis talebi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

‘Hayat Devam Ediyor’ dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Meltem Miraloğlu, geçen sene kendisinden 48 yaş büyük olan Patrick isimli Amerikalı ile evlenmişti. Miraloğlu'nun evlilik haberini basına duyuran şarkıcı Onur Akay'dı.

Daha sonra Miraloğlu, evliliği hakkında magazin programlarında yorum yapan şarkıcı Onur Akay'a, üç ay süreyle konuşma yasağı getirmişti. Miraloğlu şimdi ise, 3 ay süreyle uzaklaştırma ve koruma tedbiri kararını ihlal ettiği gerekçesiyle Onur Akay hakkında zorlama hapsine tabi tutulmasına karar verilmesi için, avukatı aracılığı ile mahkemeye başvurdu. Mahkeme zorlama hapsine tabi tutulmasına karar verirse, Akay 3 gün hapis yatacak.

Akay, geçtiğimiz günlerde de Miraloğlu’nun resmen boşandığını duyurmuş ve bir magazin programında ünlü oyuncu hakkında yeni iddialar öne sürmüştü

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.