Meltem Miraloğlu İntihar Etti!

80 yaşındaki Amerikalı bir adam ile evlenen ve ABD’ye yerleşen Meltem Miroğlu’nun intihar ettiği duyuruldu.

80 yaşındaki ev arkadaşıyla evlenen ve ABD’ye yerleşen 32 yaşındaki Meltem Miroğlu, Onur Akay’ın yaptığı açıklamaya göre intihar etti.

Onur Akay, TV8’de yayınlanan Gel Konuşalım programına katıldı. Burada önemli açıklamalarda bulunan Onur Akay, 80 yaşındaki Amerika’lı bir adamla evlenen Meltem Miraloğlu hakkında intihar iddiasında bulundu.

Geçtiğimiz hafta Azerbaycan’a giden Onur Akay, Meltem Miraloğlu’nun Azerbaycan’da birçok şey yaşadığını ve bunun üzerine ABD’ye kaçtığını iddia etti. Akay, “Meltem aslında Amerika’ya gitmeden önce Azerbaycan’a gitmiş ve orada bir film galasına katılmış. Film galası sırasında da yanında bulunan şarkıcılarla çok büyük bir olay yaşamış. Yanında bulunanların etrafındaki kişilerin bana söylediği bir iddia var. Tabii Çok şaşırdım. Bir hırsızlık olayından bahsettiler. Yani mecburiyetten kaçmış Amerika’ya Meltem. Bunu ben Amerika’dan da yakın çevrelerden öğrendim. Böyle bir olay iddia ediliyor Meltem’le ilgili” diye konuştu.

MELTEM MİRALOĞLU HAP İÇEREK İNTİHAR ETMİŞ

Amerika’da Patrick ile evlenmeden önce bir Türk erkeğine aşık olan Meltem Miraloğlu, Onur Akay’ın iddialarına göre sevgilisinden şiddet görmemiş. Akay bu konuda ise, “Amerika’da aşık olduğu erkek arkadaşı aslında Meltem’i dövmemiş. Meltem alkol sorunlarından dolayı kıskançlık krizleri yaratmış ve içkisinin içine 200’ün üzerinde hap koymuş, intihara teşebbüste bulunmuş” ifadelerini kullandı.

Meltem Miraloğlu İntihar Etti!
Onur Akay

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı