Meltem Miraloğlu İçin Tehdit İddiası

Yazar Ülkü Gözen Stewart yaptığı açıklamada oyuncu Meltem Miraloğlu’nun kendisini tehdit ettiğini iddia etti.

80 yaşındaki Amerikalı bir adamla evlenen Miraloğlu, magazin gündemindeki yerini koruyor. Miraloğlu’nu, ABD’de sevgilisinden gördüğü şiddetten kurtaran ve evinde misafir eden yazar Ülkü Gözen Steawar, oyuncunun kendisini tehdit ettiğini belirtti.

Miraloğlu’nun kendisinden yardım istediğini öne süren Gözen, “Bana mesaj atarak bizden yardım istedi. Biz de insan olarak yapılması gerekeni yaptık. Şiddet mağduruydu. Hastaneden tüm raporlar alındı. Derhal toparlayıp bize getirdik. Erkek arkadaşı mahkeme kararıyla uzaklaştırma aldı. Meltem bizim evde güvendeydi. Ancak hiç söz dinlemiyor. Biz kendimize göre ne kadar doğru yönlendirsek de o bizi hiç dinlemedi. Sorun bu oldu.” ifadelerini kullandı.

“BEN BU KIZI EVLAT EDİNMEK İSTİYORUM”

Gözen tehdit edildiği için bildiği her şeyi anlattığını söyledi ve “Gezmeye gittiğimiz bir gün eve dönerken epeydir görmediğimiz Patrick’e uğramak istedik. Bir yıl evvel açık kalp ameliyatı oldu, bugün var yarın yok, kapıdan da olsa bir uğrayalım dedik. Adamcağız bizi görünce çok memnun oldu, içeriye buyur etti. Nehir manzarasına karşı oturduk, bize içecek ikram etti. Meltem bizimle oturmadı bile. Mutsuz tavrıyla elinde telefonu ayrı bir köşede oturuyordu. Telefonda annesiyle konuşuyordu. Yarım saat kadar kaldık. Tam kalkıyorduk ki Patrick bana Meltem’i sordu. ‘Bu kız mutsuz görünüyor.’ dedi. Meltem’in izniyle durumu üstü kapalı izah ettik. Bunun üzerine Patrick, ‘Ben bu kızı evlat edinmek istiyorum.’ dedi. Pek şaşırmadık, çünkü evlat edinme olayı burada çok. Hatta biz de böyle bir girişimde bulunmuştuk. Emin olup olmadığını sorduk, Patrick ise kesinlikle emin olduğunu söyleyince ertesi gün Meltem apar topar onun evine taşındı.” ifadelerine yer verdi.

“YAPMA DEDİM”

Miraloğlu’nun kendisine gösterdiği ilgi sonrası adamın ona aşık olabileceğinin altını çizen Gözen, “Meltem sıcakkanlı bir kız. Burası Amerika. Kimsenin öz evladı önüne yemek koyup kaldırmıyor, meyvesini doğrayıp televizyon karşısında sehpasına çerez dizmiyor. Öpüp koklamıyor. Meltem bizim Türk örf, adet ve geleneklerinin içinde adamın “kızı” olarak öyle bir hizmet etti ki, minnetle karışık öyle sıcak bir sevgi duydu ki, benim kanaatime göre Patrick görmediği, bilmediği böylesine bir sevgi ve temas içinde ona aşık oldu. Patrick’in agresif tüm hallerini ise kendi içindeki savaşın olduğunu düşünüyorum. Adam kendine bunu yakıştıramamanın kavgasındaydı. Kendiyle kavgalıydı aslında. Yani evlat diye yola çıkıp da sonrasında aşık olmasını önce kendi içinde kabullenemediğini düşünüyorum. Benden gittiğinin ertesi günü tesadüf birinden Patrick’in Meltem’e aşık olduğunu duydum. Derhal ona haber verdim. Net bir sonuca varmak onu rahatlattı. Meltem razıydı. Yapma dedim. “Onu çok seviyorum, ölünceye kadar da bırakmam.” dediğini belirtti.

“BENİ TEHDİT ETTİ”

Kendisini tehdit ettiğini öne süren Gözen, Meltem’in kendisine “Babam olsa tanımam” dediğini söyleyerek, “Korktuğum için değil ama bu tavrına karşı bir daha görüşmek istemediğimi söyleyip telefonu kapattım. Bir daha da hiç görüşmedim. Akabinde Patrick’le konuşmuş. Aşık olduğunu itiraf edince de olay şipşak bitti. Evlendiler. Biz yanlarında yoktuk. Eşimi birkaç defa aradı. Evlendiğini kendi ağzıyla söyledi. Bu sahte bir evlilik değil. Onlar gerçekten karı koca oldular. Elbette tasvip etmiyorum ancak ben elim. Ve bize sadece hayırlı olsun demek düşüyor.” ifadesine yer verdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı