Meltem Miraloğlu 80 Yaşındaki Adamla Evlendi

Oyuncu Meltem Miraloğlu’nun, 80 yaşındaki adamla evlenmesi gündem oldu. Bir dizide 15 yaşındaki gelini canlandıran Miraloğlu’nun rolünün gerçek olduğu söylendi.

'Hayat Devam Ediyor' adlı dizide çocuk rolü ile tanınan Meltem Miraloğlu'nun canlandırdığı bu karakter gerçek oldu. Tek fark dizide 15, gerçek hayatta ise 32 yaşında olması.

Hürriyet'in haberine göre, ses sanatçısı Onur Akay, Meltem Miraloğlu'nun kendisinden 42 yaş büyük olan, 80 yaşındaki bir Amerikalı adamla 10 gün önce gizlice evlendiğini duyurdu. Onur Akay açıklamalarında, "Meltem Miraloğlu'nun, oynadığı rolü gerçek hayatta yaşadı." diyerek "Meltem Miraloğlu’nun 'Hayat Devam Ediyor' isimli dizide canlandırdığı 15 yaşındaki Hayat’ı hatırlayacaksınız. Hayat, 70 yaşındaki Abbas’la evlendirilmişti. 32 yaşındakiMeltem Miraloğlu, 8 sene önce oynadığı rolü şimdi ise gerçek hayatta yaşadı!" ifadelerine yer verdi.

"BELKİ ÇOCUK GELİN OLAMADI AMA..."

Açıklamalarının devamında çarpıcı sözlerine devam eden Akay, "Belki ‘Çocuk Gelin’ olmadı ama kendisinden tam 48 yaş büyük ‘Patrickle’ isimli 80 yaşındaki Amerikalı zengin bir adamla, 10 gün önce gizlice evlendi. Türkiye’deki ailesi, yakınları ve dostlarının bu evlilikten hiç haberi olmadı ama ailesi sonradan öğrendi. Miraloğlu, aynı zamanda İngilizce eğitimi almak için okula devam ediyor ve kocası son model arabası ile her gün onu okuldan almaya gidiyor.” ifadelerine yer verdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı