Meltem Miraloğlu: 5 Çocuğum Olsun İstiyorum

Dedesi yaşında Amerikalı bir adamla yaptığı evlilikle gündemden düşmeyen oyuncu Meltem Miraloğlu’nun Ağustos tarihli röportajındaki ifadeler yeniden konuşuluyor

Dil eğitimi görmek üzere gittiği Amerika’da zor günler geçiren ve ardından tanıştığı emekli öğretmen Patrick ile bundan on gün önce evlenen Meltem Miraloğlu’nun sürpriz evliliği magazin gündemine bomba gibi düştü. Herkes kendisinden 48 yaş büyük bir adamla evlenen Miraloğlu’nu tartışırken, bir magazin programına canlı yayında bağlanan Onur Akay bu evliliğin ardındaki şok bir gerçeği ortaya çıkardı.

Patrick’in ilk olarak Meltem’i evlatlık aldığını söyleyen Akay, sonrasında ikili arasında yaşanan yakınlaşmanın evlilikle sonuçlandığını belirtti. Meltem Miraloğlu’nun Amerika vatandaşı olmayı çok istediğini aktaran Akay’ın bu açıklamaları sonrasında herkes bu evliliğin ne kadar samimi olduğunu sorgularken şimdi de Meltem Miraloğlu’nun Ağustos ayında verdiği bir röportaj konuşulmaya başlandı. İki hafta evvel 80 yaşındaki biriyle evlenerek tüm dikkatleri üzerine çeken 32 yaşındaki oyuncu Meltem Miraloğlu’nun, geçtiğimiz Ağustos ayında verdiği röportajda “Yeniden evlenerek bir sürü çocuğumun olmasını istiyorum.” sözleri sosyal medyanın gündemine oturdu.

2 ay önce OnurAkayMedya yazarı Ülkü Gözen Stewart’a Amerika’da özel bir röportaj veren Miraloğlu, ‘Hayatında biri var mı?’ sorusu üzerine, “Evlendim, ayrıldım. Şu an tekrar evlenmeyi düşünüyorum. İşimi yapıp aynı zamanda da eve gelince eşimin ve 4-5 tane çocuğumun olması beni çok mutlu eder. Bizim yaptığımız işte bu gerçekten çok zor ama imkansız değil.” diye konuştu. 80 yaşındaki biriyle evlenen Miraloğlu’nun bu sözleri ise yeniden gündeme geldi ve eleştiri bombardımanına tutuldu.

“BENİM HAYATIM”

İki hafta önce kendisinden 48 yaş büyük biriyle evlenen Meltem Miraloğlu, gelen tepkiler üzerinde 2. Sayfa programına açıklamalarda bulunarak, “Yaş farkı sorun değil. Onun çok genç bir kalbi var. Serveti ve Amerikan vatandaşlığı umurumda değil. Bizimkisi ilk görüşte aşk. Evlilik teklifi çok romantikti, her kadın ‘evet’ der. Ama bu teklifin nasıl gerçekleştiği bize kalsın. Ben mutluyum, benim tercihim. Özel hayatımla ilgili kamuoyundan bu konuda saygı bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Meltem Miraloğlu: 5 Çocuğum Olsun İstiyorum

Meltem Miraloğlu: 5 Çocuğum Olsun İstiyorum

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı