Melodi Elbirliler kimdir? Melodi Elbirliler’in youtube adresi ne?

Şef Arda Türkmen'in sevgilisi Melodi Elbirliler kaç yaşında, kimdir sorusu magazin gündemine bomba gibi düştü. İkilinin ilişkileri sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflarla ortaya çıktı. Çektiği makyaj videolarıyla blogger dünyasında kendine yer edinen Melodi Elbirliler'in hayran kitlesi günden güne büyüyor. Peki Melodi Elbirliler kimdir, kaç yaşındadır? Detaylar haberimizde...
Takip et
Melodi Elbirliler kimdir? Melodi Elbirliler’in youtube adresi ne?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Melodi Elbirliler kimdir, kaç yaşındadır soruları magazin gündemine bomba gibi düştü. Meşhur şef Arda Türkmen’in yeni aşkı Melodi Elbirliler kaç yaşında, nereli gibi sorular vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İkilinin aşkı sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflarla gün yüzüne çıktı. Aralarındaki 15 yaş fark sosyal medyada çok konuşulurken Melodi Elbirliler’in mesleği ile ilgili da incelemeler başladı. Peki Melodi Elbirliler kimdir, kaç yaşındadır? Ayrıntılar haberimizde…

MELODİ ELBİRLİLER KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Güzellik bloggeri olarak tanınan Melodi Elbirliler son zamanda sosyal medyada büyük alaka görüyor. İzmir Karşıyaka’lı olan Melodi Elbirliler , Akrep burcudur.

Melodi Elbirliler kimdir? Melodi Elbirliler’in youtube adresi ne?

Melodi Elbirliler, Yeditepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyata bölümü mezunudur. Elbirliler, İngilizce öğretmeni olarak mesleki yaşamını sürdürmektedir.

ARDA TÜRKMEN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

1975 senesinde İstanbul’da doğan Arda Türkmen 1994 senesinde Saint Benoit Fransız lisesinden mezun oldu. 1999 senesinde İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünü bitirdi. 2001 senesinde İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri sanatları bölümünden mezun olarak çift anadal yaptı.

1995 -2000 seneleri arasında 350’den fazla üniversite tur organizasyonu, 100 den fazla sanatçılı konser organizasyonu yaptı. 1998 – 2000 seneleri arasında Uludağ’da işletmecilik yaptı. 2001 – 2003 seneleri arasında birçok konser, prodüksiyon ve organizasyon işlerinde yöneticilik deneyimi oldu. 2003 senesinde catering şirketi kurdu.

2008 senesinde Asmalımescit’te 11 Leblon adlı restoranını açtı. Leblon Issız adam filmine ev sahipliği yapan mekan olarak da biliniyor. 2010 senesinde CNNTürk televizyonu için ”Arda’nın Mutfağı” adlı yemek programını yapmaya başladı. 2012 senesinin başında Sabah gazetesinde Arda’nın mutfağı sayfasını yazmaya başladı. 2012 senesinin ortalarına doğru La Cucina Italiana dergisinde yemek yazıları ve tarifleri yazmaya başladı. 2013 senesinde Hürriyet pazar ekinde Arda’nın mutfağı sayfasını yazmaya başladı. 2014 -2015 seneleri arasında TV8’de yayınlanan sunuculuğunu Burcu Esmersoy’un yaptığı “Ver Fırına” yarışmasında Emel Başdoğan ile beraber jüri olarak yer aldı. TV8 ekranlarında Arda’nın Mutfağı’nı 6 sezon boyunca devam ettirdi. Arda Türkmen’in Arda’nın Mutfağı programı Kanal D ekranlarında devam ediyor.

Melodi Elbirliler’in youtube adresi: https://www.youtube.com/channel/UC-jeW8C4_kCrYUPKQ0wA9BA

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.