Melisa Döngel, Jose Sosa ile aşk iddialarını cevapladı!

Fenerbahçe forması giyen Jose Sosa ile aşk yaşadığı iddia edilen Melisa Döngel, dedikodulara ilişkin açıklama yaptı.
Takip et
Melisa Döngel, Jose Sosa ile aşk iddialarını cevapladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

JOSE SOSA İLE AYNI MEKANDA EĞLENMİŞTİ

Geçtiğimiz aylarda Deniz Şahin ile ilişkisine nokta koyan ve daha sonra Fenerbahçeli Jose Sosa ile aşk yaşadığı iddia edilen Melisa Döngel, dedikodularla alakalı açıklama yaptı.

DEDİKODULARI YALANLADI

Katıldığı bir davette gazetecilerin sorularını cevaplayan Melisa Döngel, Jose Sosa ile bir arkadaş ortamında çalıştığını doğruladı fakat aralarında ilişki olduğu söylentilerini net bir dille yalanladı.

“YALNIZCA ARKADAŞIZ”

Takvim’de yer verilen habere göre; kalbinin boş olduğunu ve şu an için kariyerine odaklandığını ifade eden güzel oyuncu, “Fenerbahçe’nin maçlarına sık sık gidiyorum. Jose Sosa ile daha önce bir arkadaş ortamında tanışmıştık. O gece de mekanda denk geldik. Kendisi benim arkadaşım” şeklinde konuştu.

Melisa Döngel, Nisan 2021’de “Sevgili olarak benim vaktim var ama bana vakit ayıran yok. Herkesin sevgilisi var, benim yok. Boşum. Flörtüm de yok şaşırıyorum” açıklamasını yapmıştı.

Melisa Döngel, Jose Sosa ile aşk iddialarını cevapladı!

22 yaşındaki güzel, bu sözlerden bir hafta sonra ise Antalyalı turizmci Deniz Şahin ile aşk yaşamaya başlamıştı. Yazı birlikte geçiren sevgililerin ayrıldığı öne sürülmüştü.

Geçtiğimiz haftalarda Bebek’te arkadaşlarıyla kahvaltı yapan ve mekan çıkışında basın mensuplarının sorularını cevaplayan meşhur oyuncu, hakkında çıkan ‘ayrılık’ dedikodularını doğrulamıştı.

Melisa Döngel, “Her ilişki gibi toksik bir hale geldi. Ayrılmamız gerekti. Ama arkadaşlığımız baki” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.