Melisa Aslı Pamuk futbolcu aşkı Oğuzhan Özyakup ile evleniyor!

Melisa Aslı Pamuk, futbolcu sevgilisi Oğuzhan Özyakup ile evlilik kararı aldı. Ünlü oyuncu Pamuk Çorum'da askerlik görevini yerine getiren Oğuzhan Özyakup'un ablasıyla tatile çıktı.

2 aydır birlikte olan Melisa Aslı Pamuk ve futbolcu sevgilisi Oğuzhan Özyakup evlilik kararı aldı. Kısa sürede evlilik kararı alan çift geçtiğimiz Ramazan ayında ailelerini tanıştırmış ve ilişkilerini resmiyete dökmüştü. Ünlü çiftin Özyakup’un askerden dönmesinin ardından yüüzk takacağı ve yaz sonu nikah masasına oturacağı iddia edildi.

MÜSTAKBEL GÖRÜMCESİYLE TATİLDE

Futbolcu aşkı bedelli askerlik görevi için Çorum’a giden güzel oyuncu, müstakbel görümcesi Şermin Özyakup ile tatile çıktı.

MELİSA ASLI PAMUK KİMDİR?

Melisa Aslı Pamuk Hollanda’da hayata merhaba diyen bir bayandır.Doğum tarihi 14 Nisan 1991’dir. 28 yaşındaki güzel isim ailesinin İskenderunlu olmasından dolayı Aslen Türktür.
2011 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması olan ve L’Oréal Paris sponsorluğunda FOX’da yayınlanan ve finali 3 Haziran 2011’de İstanbul’da gerçekleşen Miss Turkey yarışması birincisidir
. Ayrıca kendisi 2009 yılında Best Model of Turkey (Türkiye’nin en iyi mankeni) adlı yarışmada Best Promising (Umut/Gelecek Vaat Eden Model) unvanını elde etmiştir. İyi seviyede Türkçe, İngilizce, Felemenkçe, Almanca ve orta seviyede Fransızca konuşabilen Pamuk, Hollanda’da Amsterdam Üniversitesi’nde Psikoloji eğitimine başlamıştır ancak Miss Turkey kariyeri için okulunu dondurmuştur

Pamuk, henüz on üç yaşında iken, 2004 yılında bir “Bos Bros. Film & TV Productions” ve “Interkerkelijke Omroep Nederland (IKON)” ortak yapımı olan, yönetmenliğini Tamara Miranda’nın yaptığı ve Hollanda’da yayınlanan Dat zit wel snor adlı kısa filmde başrolde Hayal adlı karakteri canlandırmıştır.[kaynak belirtilmeli] Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde “Temel Oyunculuk” dersleri almıştır. Türkiye deki oyunculuk kariyeri ise ilk olarak bir gsm reklamında oynamasıyla başlamış.Daha sonra 3. sezonunda olan Yer Gök Aşk adlı diziye diğer başrollerin diziden ayrılması üzerine başrol olarak geçmiştir. Aynı yıl G.D.O. KaraKedi adlı ilk sinema filminde yer almıştır.

OĞUZHAN ÖZYAKUP KİMDİR?

Oğuzhan Özyakup (d. 23 Eylül 1992, Zaandam), “Ozzy” lakaplı orta saha mevkiinde forma giyen aslen Trabzonlu, Hollanda doğumlu Türk millî futbolcudur. Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş’ta ve Türk millî takımında forma giymektedir. Aynı zamanda takım kaptanlarından biridir.

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı