Melis İşiten’den Kafaları Karıştıran Ayrılık Açıklaması

Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile 5 yıllık evliliklerini bitirme kararı alan Melis İşiten, bir takipçisinin sorduğu neden ayrıldınız sorusuna, ‘Sevdiğimiz için ve hep öyle kalmak için’ cevabını vererek, akıllarda soru işareti bıraktı.

Son dönemlerin en gözde çiftlerinden olan Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten geçtiğimiz günlerde ayrılık kararı aldıklarını duyurmuşlardı. Aşk dolu bir mesajla ayrılık kararlarını açıklayan çiftin neden böyle bir karar aldığı ise sevenleri tarafından merak konusu oldu. 2014 yılında evlenen çiftin Ada adında 3 yaşındaki bir kız çocukları var.

Melis İşiten’den Kafaları Karıştıran Ayrılık Açıklaması

”SEVGİMİZ ÖMÜRLÜK”

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Melis İşiten, bir takipçisinin ”Eşinizi bu kadar sevgiğiniz halde neden ayrıldınız, bu kadar kolay nasıl bitti her şey?” sorusuna verdiği cevapla kafaları karıştırsı. İşiten, ”Sevgimiz ömürlük, sevdiğimiz ve hep böyle kalsın istediğimiz için ayrıldık” cevabıyla aşkın devam ettiğinin sinyallerini verdi.

Melis İşiten’den Kafaları Karıştıran Ayrılık Açıklaması

”SEVDİĞİMİZ İÇİN AYRILDIK”

‘Konu ile ilgili ilk ve son cavabım’ diyen İşiten açıklamalarına şöyle devam etti. Kolay asla değil, ortada evladınız varken kolay olması mümkün olamaz zaten. Ama zorlaştırmamak için elimizden geleni yapıyoruz. Sevgimiz ömürlük bizim. Ada’mız var bizim. İnsanlar illa ki sevdiği halde ayrılmaz. Bazen sevdikleri için ve öyle kalmak için de ayrılabilirler. Sebep aramayı bırakmak herkese iyi gelecektir. Ferahlatır. Merakınızın sebebi bize olan sevginiz biliyorum ama ilk gün ne söylediysek o.”

Melis İşiten’den Kafaları Karıştıran Ayrılık Açıklaması

FOTOĞRAFLARINI KALDIRMADI

Öte yandan yaklaşık 1 aydır ayrılık kararı alan çiftin birlikte çekilmiş ve aşk dolu sözlerle paylaşılmış fotoğrafları kaldırmaması ise dikkat çekti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı