Melikşah ve Bartu ile Mücbir Sebepler yeniden başlıyor

Karantina döneminde beğeni toplayan ve sosyal medyada çok sayıda kullanıcıya ulaşan ‘Bartu ve Melikşah ile Mücbir Sebepler’ yeniden başlıyor.
Takip et
Melikşah ve Bartu ile Mücbir Sebepler yeniden başlıyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Koronavirüs salgının ilk dönemlerinde sokağa çıkma yasakları ve karantina dönemi devam ederken bir Instagram canlı yayını ile başlayan ve binlerce kişiye ulaşan Mücbir Sebepler ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Uzun süredir izleyiciler tarafından “Melikşah ve Bartu ile Mücbir Sebepler başlayacak mı?” soruları soruluyordu. İzleyenleri kahkahalara boğan canlı yayınlar yeniden başlıyor. Peki, Mücbir Sebepler ne zaman? İşte detaylar…

Melikşah ve Bartu ile Mücbir Sebepler yeniden başlıyor

MELİKŞAH VE BARTU İLE MÜCBİR SEBEPLER 2. SEZON BAŞLIYOR

Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın karantina sürecinde Instagram üzerinden gerçekleştirdikleri canlı yayınlar kısa sürede bir programa dönüşmüş ve çok sayıda Instagram kullanıcısı tarafından ilgiyle takip edilmeye başlanmıştı. Pek çok ünlü ismin de zaman zaman canlı yayınlara konuk olmasıyla beraber program en çok konuşulanlar arasında yerini almayı başarmıştı. Canlı yayın programlarına ara verilmesinin ardından pek çok Instagram kullanıcısı, Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş tarafından yapılacak olan canlı yayınları beklemeye başlamıştı. Güzel haber Bartu Küçükçağlayan’ın Instagram hesabından yaptığı video paylaşımı ile geldi.

Bartu ve Melikşah canlı yayın programlarına yeniden başlayacaklarını hazırladıkları video ile takipçilerine duyurdu. İkili yayınladıkları videoda “Mücbir Sebepler niye bitti ya, neden bitti bizim karantinada gülen yüzümüz olmuştunuz, neşemiz olmuştunuz diyenler… Evet bizi bekleyenler, biz geliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Program, Vodafone Red’le Mücbir Sebepler adıyla 30 Ekim Cuma akşamı saat 23.59’a ilk canlı yayın ile yine Bartu Küçükçağlayan’ın Instagram hesabından başlayacak. Programda yeniden çok sayıda ünlü konuğun yer alması bekleniyor.

Kaynak: Haber Global

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.